Bütün Yönleri ile Alien Worlds (TLM) Coin

Alien Worlds tokeni (TLM), oyuncular dahilindeki finansal yapı ortaklığını ve yarışmacı kimliğini sanal ortamda önümüze seren, en seri gelişim gösteren NFT DeFi meta bilgilerinden birinin kripto para birimidir.

Oyuncular, artı olarak ortaya çıkan oyuna ulaşmak ve yarışmacı konumunda bulunan Sanal Evren DAO’larını (Merkezi Olmayan Otonom İşletmeler) denetim altında tutmak için Trillium (TLM) kazanımı elde etmek için kıyasıya rekabet halinde kapışırlar.

Alien Worlds (TLM) Kripto Para Birimi Nedir ?

Alien Worlds, oyuncuların bu sanal evrende dizayn edilmiş finans yapısında kısıtlı bir fon olan Trillium’u (TLM) bünyesine dahil etmek için birbirleriyle yarışır durumda olduğu bir blok zinciri oyunudur. Oyuncular, Planet DAO’larında TLM tokenini ele alarak kontrol altında tutar.

Alien Worlds bir DeFi metaverse ürünüdür ve oynaması için herhangi bir tutara tabi değildir. Blok zincir teknolojisi altyapısını kullanan oyun, Binance Smart Chain ve Ethereum’u teşvik eden WAX platformunda faaliyet gösterir. Trilium, üç blok zincirinin hepsine doğrudan bir şekilde paylaştırılır. Bu üç blok zincirinin her bir tanesi, Alien Worlds’ün çeşitli işlevlerini servis eder.

Alien Worlds’de bir sorumluluk olarak onay görülen stake etme özelliği, BSC blok zinciri teknolojisi altyapısı altında çalışır. BEP-20 TLM kripto para birimi vakıflarına sorumluluklar servis edilir. WAX, Kurul ve Gezegenler türevi temel oyun işlevleri için faaliyetlerin herhangi bir bedel talep etmeksizin olarak hayata dönüştürebildiği hareket katmanını teşvik eden blok zincir teknolojisidir.

Platforma giriş yaptıktan sonra Alien Worlds oynamaya başlamadan evvel bir WAX altyapı hesabına gereksiniminiz olacak. Bütün yeni kullanıcılar, madenciliğe başlamalarına olanak tanıyacak bir vasıta sahibi olacak. Madencilik faaliyeti gösterirken Alien Worlds kripto para birimini (TLM) temin edebilirsiniz.

Trillium’u bir ya da daha çok sayıda oluşuma kullanım amaçlı koyabilirsiniz. Kullanıcılar, kendi sanal evrenini kontrol etmeye olanak tanımak için bir gezegen mentor konumuna müracaatta bulunabilirler.

Alien Worlds ek olarak WAX ve BSC ile entegre durumdaki NFT sanal ögelerine vakıftır.

Alien Worlds’de kullanıcılar, oyun yol haritalarına uygun zemin hazırlamak için NFT sanal ögeleri temin edebilir ya da bir duruda getirilir şekilde kontrol edebilir. Alien Worlds NFT’leri vasıtalar, arsalar ve oynadığınız etiket dahi olabilir. NFT’ler, Alien Worlds’deki maden faaliyeti ve stake sorumluluklarınızda size destekçi durumda olacak ve size daha çok adette TLM kripto para birimi geliri elde ettirecek.

Alien Worlds NFT’leri Nedir ?

Kullanıcılar Alien Worlds NFT’leri temin edebilir ve bu sanal ögeleri Alien Worlds tokenini (TLM) elde etmek, taarruzlarda kullanmak ve sorumlulukları başarı ile bitirmek için ele alabilirler.

Oyunda en yararlı performans için ele alınacak tek bir seçenek yoktur ve her kullanıcının bir yol haritası özümsemeden evvel hali hazırda yer alan madencilik ve kullanım tercihlerini incelemesi gerekir. Her kullanıcı, kendisine ve faaliyet gösterdikleri yapıya en makul durumda olan NFT’yi temin edebilir ya da dizayn edebilir.

NFT’lerde Yeni Gelişmeler ve En iyi Koleksiyonlar

Alien Worlds’de NFT’ler vasıtalar, arsalar ve etiketler şeklinde yer alabilir. Oyundaki birtakım NFT’lerin madencilik mevzu bahis olduğunda daha efektif bir varyasyon dizayn ettiğini es geçmeyin. Her yapı her kullanıcının yol haritasına dayalı durumdadır. Her NFT sanal ögesi kartta yayımlanan işlevleri barındırmaktadır.

Süreç içerisinde, kullanıcılar NFT’lerini üst seviyeye eriştirebilir ve bunları Thunderdome’da saldırı özelliği için ele alabilirler.

Üçüncü şahıs aplikasyonlar da NFT özelliklerine ulaşım gösterebilir. NFT ara yüzü Sanal Evrenler Arası Veri Yapısında (IPFS) muhafaza edilir. IPFS eşler dahili yapısı, Alien Worlds’de altta konu edinilen aktivitelere olanak tanır;

  1. Maden mantıklı oyuncu ya da katılımcı vasıtası aracılığı ile dizayn edilen etkinlikler.
  2. Arsa NFT vakıfları için NFT pay ediliyor.
  3. İçinde yer almayan oyun servis edicilerinin Alien Worlds hediyelerine ve oynanma stiline dayalı olması.

Bu Alien Worlds NFT sanal varlıkları Binance Smart Chain (BSC) ve WAX ​​üstünde faaliyet görmektedir.

Token Olarak TLM

Trilium (TLM), DeFi ve NFT teknolojisinin varlıklarını ele alan merkezi olmayan bir blok zinciri oyunu olan Alien Worlds metaverse yapısının kripto para birimidir. Trilium, meta bilgi altyapısında ele alınabilecek, dönüştürülebilir bir ERC-20 tokenidir.

Kabul gören makul bir arsayı mantıklı vasıtalar ile donatarak daha çok sayıda trilyum kazanımı elde edebilirsiniz.

Total olarak on milyar Alien Worlds kripto para birimi (TLM) hali hazırda yerini almaktadır, fakat Trilium azalan bir enflasyon seviyesinde faaliyet gösterdiği için bu sayıya erişmesi çok da muhtemel durumda değildir. Ön görü, en yüksek seviye olarak beş milyar token birimidir.

Açık yazılımlı altyapısı Alien Worlds çalışma ilkelerine göre dizayn edilmiş bütün Triliumlar ilk evvel evrene daha sonrasında kullanıcılara yönelim gösteriyor.

Alien Worlds’ün token sembolü olan Trilium (TLM), oyun tecrübesini artıran bir oyun içi kripto para birimi görevi üstlenir. Ek olarak TLM’yi de stake etme şansınız bulunmaktadır.

Alien Worlds’de Trilium (TLM) Kripto Para Birimi Kullanım Alanları

  1. Evrensel Denetim: Kullanıcılar gezegenlerin denetim yapısına dahil olmak için TLM’ye yatırım yapabilir.
  2. Staking Yapısı: Vakıflar, hediye geliri elde etmek için TLM’yi stake edebilir.
  3. Oyun içi Kripto Türevi: Varlıkları artırmak ve temin etmek, etkinliklere dahil olmak ve başka muhtemel faaliyetler için TLM tokenini ele alın.
  4. Hediyeler: Etkin görev alan kullanıcılar, sanal evreni iyileştirmeye olanak tanımak için Alien Worlds’teki aktiviteler için TLM destek paketleri sahibi olabilir.
  5. NFT Temin Etmek ve Sahibi Olmak: Oyun içi sanal varlıklar NFT cinsinden dizayn edilir ve kullanıcıların TLM yaratıcılığına, etkinliklere ve başka Alien Worlds faaliyetlerine dahil olmasına olanak tanır.
  6. Çapraz Sistem: TLM, BSC, Ethereum ve WAX ​​dahilinde aktarım durumu gösterebilir.

Vasıta NFT’leri sanal ögeleri Alien Worlds kripto para birimini (TLM) meydana getirmek için kullanılabilir. Kullanıcılar ek olarak TLM temin etmek için Land NFT’lerini geçici olarak elinden çıkarabilir.

Alien Worlds kullanıcıları, Planet DAO’lara TLM cinsinden para birimi koyarak gelir elde edebilir. Böylelikle bir evrenin daha çok adette yirmi dört saatlik dilim içerisinde TLM geliri elde etmesine olanak tanıyabilirler. Kullanıcılar, TLM’yi bir sanal evrende stake ederek, piyasaya konan TLM coin düzeyine göre söz hakkı görüş bildirme önceliği sahibi olurlar.

Conflux (CFX) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kullanıcılar bir ya da daha çok adet sanal evrende bir kurul konumu için yarışabilirler. Planet DAO tercih etmenlerinin ardından, tercih görülen kurul delegeleri DAO’ları denetim altında tutabilirler. Ek olarak Planet DAO ölçümleri üstünde birden fazla yetki denetimini eş zamanlı bir biçimde dağıtabilirler.

Alien Worlds (TLM) Coin Nasıl Alınır ?

Alien Worlds (TLM) kripto para birimini stake ederek, madencilik faaliyeti göstererek ya da Binance finans yapısında veyahut birçok kripto para finans merkezlerinden temin ederek satın alabilirsiniz.

Kullanıcılar, TLM madencilik faaliyetinde bulunmak için oyun içi vasıta NFT sanal ögelerini ele alabilirler. Land NFT’ye vakıf durumda olan kullanıcılar, bunları geçici olarak elinden çıkarmak ve karşılığında TLM temin etmek için alabilirler. Kullanıcılar madencilik faaliyetinde bulunarak TLM ve daha da ileri gidecek olursak NFT sanal ögesi sahibi olabilirler.

Maden yapım faaliyeti boyunca, her biri daha da sağlam düzeylere ve madencilik sirkülasyonuna vakıf durumda olabileceğinden, vasıtaya ve arsa NFT sanal ögelerine dayalı durumda kalır. Üstünde yol haritası oluşturulmuş bir vasıta ve arsa NFT varyasyonlarını ele almak, daha çok Alien Worlds kripto para birimi gelirine zemin hazırlayabilir.

Alien Worlds Misyon, Vizyon ve Tarihçesi

Alien Worlds NFT sanal öge oluşumunun başlangıç süreci, metaverse dizaynı, doğrusal dizayn tasarımı ve yol haritası, blok zinciri oyununun ana özelliklerinin düzenlenmesini ve listelenmesini barındırıyor idi. Trillium kripto para birimi, NFT sanal ögeleri ve oyun alanları gibi bütün metaverse altyapı kanalı dizayn edildi. NFT’lerin staking ve piyasada ticareti hali hazırda yer almaktadır.

Ortaklık ve uyumluluk durumunu basit bir hale dönüştümek için eşler dahilinde özellik etmenleri duyuruldu. Binance finans merkezinde TLM alım satımı faaliyetinde bulunabilirsiniz.

Alien Worlds gelecek adına hazırladığı vizyon ve misyonu, daha evvel saptanmış NFT maden faaliyetleri destek paketlerini, Thunderdome’un pazara servis edilmesini, oyun içi sorumlulukları ve ilgi çekici tecrübeleri içinde barındıran ileri süreçlerdeki üç performans iyileştirme sürecini barındırıyor idi.

Bütün gelecek adına dizayn edilmiş vizyon ve misyon alienworlds.io yapısında hali hazırda yer almaktadır

Alien Worlds Oyununa Nasıl Girilir ?

Herhangi bir şekilde tutar talep edilmeksizin oynanan blok zincir teknolojisi altyapılı oyunu Alien Worlds’ü oynamaya faaliyet göstermeden evvel ilk olarak bir profil meydana getirmeniz gerekiyor.

Bu aşamanın ardından, en yoğun talep gören ve ilgi çeken hediyeleri elde etmesi esnası bütün kullanıcıların ana gayesinde bulunur. TLM maden faaliyetinde bulunmak istiyor iseniz ya da kripto para birimlerinizi istemeyi her tercih ettiğinizde akıllı kontrat durumunu kabul etmeniz gerekeceğini es geçmeyin.

Bütün kullanıcılar bu şekilde herhangi bir şekilde bedel talep etmeksizin blok zinciri oyununu oynamaya başlayabilir ve reel bir kripto para türevi konumunda olan Alien Worlds tokeninin sahibi olabilir. Oyun, karışık bir sanal evren ve değiş tokuş usulü mantığını gösteren NFT’leri ele alarak oyununuzu ileri seviyeye taşımanızın birden fazla kanalını servis eder. Ek olarak, maden faaliyeti ve stake etme gayretlerinize daha çok destekçi durumda olmak için NFT sanal ögelerinizi üst yapıları konum aldırabilirsiniz.

Ümit ediyoruz ki bundan sonra Alien Worlds kripto para biriminin nasıl bir çalışma prensibine sahip olduğunu kavrayabilirsiniz ve bu en sağlam, potansiyeli yüksek NFT sanal öge oyununu oynamaya başlamanıza olanak tanır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz