AXS Coin Fiyatı Yeni Güncelleme ile Yükseldi

Axie Infinity (AXS) şu anda mevcut olan, en iyi bilinen metaverse oyunları arasında yer alıyor. Giderek büyüyen sanal gerçeklik alanını iki boyutlu bir şekilde ele alan AXS coin, 2021 sonbaharı boyunca yatırımcılar için bir sığınak oldu. Son birkaç ay token için düşüşler getirse de, işler dönüyor gibi görünüyor. AXS coin fiyatı, oyunda yapılan yeni bir güncelleme aracılığıyla hareketlenmeye başladı.

AXS Coin Fiyatı Neden Bu Kadar Düştü ?

Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 160 doları gördüğünden beri, yavaş yavaş düşüyordu. Son haftalarda işler gerçekten kötüye gitmişti; Ocak ayının sonunda, token 45 doların altına düştü ve beş ayın en düşük fiyatına erişti.

Düşüş, büyük ölçüde Axie Infinity alanı etrafındaki giriş engellerinin artması sayesinde geldi. Hem Axie Infinity’nin başarısı hem de genel olarak NFT’ler sayesinde, Axie değiştirilemez tokenleri (NFT’ler), o kadar pahalı hale geliyor ki birçok yeni oyuncu başlayamıyor bile. Çoğu durumda, oyuna girmenin tek yolu, eski oyuncuların yenilerini finansal olarak desteklediği burs programlarıdır.

Axie Infinity Oyununa Güncelleme Geldi ve AXS Token Fiyatı Yükselişe Geçti

Geçen haftanın sonlarında, Axie Infinity (AXS) geliştiricileri, oyuncuları bir güncellemeden haberdar etti. AXS aylardır en iyi büyüme rakamlarını yayınladı.

Geliştiriciler, gelen değişiklikleri Axie web sitesindeki bir blog yazısı aracılığıyla ele aldı. Özellikle güncelleme, Axie oyuncuları için ödül sistemini yeniden yapılandıracak. Ödül tokenleri SLP ekosistem için önemlidir,  çünkü oyun içi ekonomiyi körükler ve kullanıcıların yeni Eksenler üretmesine olanak tanır. Aynı zamanda oynayarak istikrarlı bir gelir elde etmenin anahtarıdır.

Güncelleme, toplam SLP ödüllerini, özellikle de en yüksek dereceli oyuncular için olanları büyük ölçüde azaltacaktır. Bu, düşük vasıflı ve daha yeni oyunculara daha iyi fayda sağlayacak ve son zamanlarda ortaya çıkan giriş engellerinin azaltılmasına yardımcı olacaktır.

Geleceğin En iyi Oyun Platformu Axie Infinity incelemesi

Genel olarak, yeniden yapılandırma güncellemesi, en azından tokenin fiyat hareketine bakılırsa, AXS kripto boğaları tarafından iyi karşılanıyor. Duyurudan sonraki günlerde, AXS tokeni güzel fiyat hareketlenmesi yaşadı. Birkaç gün boyunca milyar doların üzerinde işlem hacmi, tokeni daha da ileriye götürmeye yardımcı oldu.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz