Avalanche (AVAX) mevcut fiyattan alınır mı?

Avalanche AVAX/USD, 02 Nisan’dan bu yana 103.66 dolardan 13.69 dolara düştü ve mevcut fiyat 17.31 dolarda duruyor.

Durgunluğun artan riskleri, yatırımcıları olumsuz bir ruh halinde tutmaya devam ediyor ve muhtemelen önümüzdeki günlerde kripto para piyasası için yeni düşüşler göreceğiz.

Durgunluğun artan riskleri yatırımcıları olumsuz bir ruh halinde tutmaya devam ediyor

Avalanche (AVAX), merkezi olmayan uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan açık, programlanabilir bir akıllı sözleşme platformudur.

Bu platform, yüksek güvenlik sağlamak için tasarlanmıştır ve daha hızlı, daha yüksek verim ve daha düşük ücretlerle Ethereum varlıkları, uygulamaları ve araçlarıyla tamamen uyumludur. Avalanche Ekibi ekledi:

Saldırgan, sistem tasarımcısı tarafından parametrelendirilebilen belirli bir eşiğin altında olduğunda çok güçlü bir güvenlik garantisi sağlar ve saldırgan bu eşiği aştığında zarif bir bozulma sağlar. Saldırgan %51’i aşsa bile güvenlik garantilerini sürdürebilir.

Yavaş akıllı sözleşme blokajlarının yüksek gaz ücretleri ve diğer olumsuz etkileri artık geçmişte kaldı ve Avalanche’da akıllı sözleşmeler uygulamak, Ethereum’da maliyetinin sadece onda birine mal olacak.

Avalanche, saniyede 4.000’den fazla işlemi işleyebilir ve kurumlar, işletmeler ve hükümetler için doğrulanabilir en iyi platformdur.

Avalanche, Solidity kodlama dilini desteklerken Avalanche Sanal Makineleri (VM’ler), geliştiricilerin kendi ihtiyaçlarına uygun blok zincirlerini kolayca başlatmasını sağlar.

Birçok proje halihazırda Avalanche ile işbirliği yapıyor; en popüler olanları Arweave, Aave, BitMart, Chainlink, Mastercard, Bitfinex, Celer, Huobi, Nexo, Cartesi, Coinbase, Curve, Sushiswap, Deloitte, Ankr ve Binance’dir.

AVAX, Avalanche’a güç veren bir kripto para birimidir ve ağın güvenliğini sağlamaya ve çeşitli altyapı maliyetlerini ödemeye hizmet eder. AVAX ayrıca, ağın kritik parametreleri için, katılımcıların değişiklikler üzerinde oy kullanabilecekleri ve ağ yükseltme kararlarını belirleyebilecekleri zincir üzerinde yönetişim sağlar.

Teknik olarak bakıldığında, AVAX baskı altında kalıyor ve bu kripto para birimini mevcut fiyattan almaya karar verirseniz, fiyatın daha da zayıflayabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Rus-Ukrayna savaşı nedeniyle artan durgunluk riskleri ve belirsizlik yatırımcıların odak noktasında olmaya devam ediyor ve önümüzdeki günlerde kripto para piyasası için muhtemelen yeni düşüşler göreceğiz.

AVAX Teknik Analiz

Avalanche (AVAX) bu Perşembe günü 17 doların üzerinde işlem görüyor, ancak fiyat tekrar 15 doların altına düşerse güçlü bir satış sinyali olur.

Bir sonraki fiyat hedefi 13 dolar veya daha aşağısı olabilir; yine de, fiyat 25 doların üzerine çıkarsa, 30 dolara kadar açık yolumuz var.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz