Artık Coinbase’de Cardano (ADA) stake edebilirsiniz

Coinbase borsası, yalnızca borsada sunulan kripto para birimlerini çeşitlendirmekle kalmaz, aynı zamanda staking hizmetlerini de çeşitlendirir. Buna en yenisi olarak Cardano (ADA) eklendi.

Coinbase Cardano stake işlemlerini başlattı, ADA Coin fiyatı yükselişe geçti

Coinbase, bugün bir basın açıklaması ile ADA staking’in gelişini duyurdu. Borsa, mümkün olduğu kadar çok kişinin buna erişmesine izin veren, kullanımı kolay bir hizmet sunma meselesi olduğunu açıklıyor :

Coinbase, her kullanıcının Cardano ağına aktif olarak katılması ve ödüller kazanması için kolay ve güvenli bir yol sağlıyor. ”

ADALend : Cardano’da Yeni Borç Verme Platformu

Platform, yıllık getirilerin yaklaşık %3,75 olarak tahmin edildiğini gösteriyor. Kullanıcılar 20-25 gün sonra ödül üretmeye başlar ve daha sonra her 5-7 günde bir dağıtılır. Cardano’da kilitli ADA’lar bloke edilmez: herhangi bir zamanda onları geri çekmek mümkündür.

Coinbase, mevcut tüm kripto para birimlerini listelemek istediğini açıklayarak hırsını zaten göstermişti. Ayrıca stake teklifini çeşitlendirmek istiyor gibi görünüyor.

Cardano, stake yapmanın mümkün olduğu 5. ağdır, Coinbase zaten Algorand (ALGO), Cosmos (ATOM), Ethereum (ETH) ve Tezos (XTZ) eklemişti. Coinbase, platforma kademeli olarak yeni staking hizmetlerinin ekleneceğini doğruladı.

Haber, zaten oldukça olumlu bir hafta yaşarken dünden bu yana yükselen ADA coin fiyatı üzerinde her halükarda etkili olmuş gibi görünüyor. Kripto para birimi gerçekten de son 24 saatte +%18 değer kazandı.

ADA staking’in Coinbase’e gelişi, her durumda, basitleştirilmiş erişimi sayesinde projenin yeni bir kullanıcı dalgasının geldiğini görmesine izin verebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here