Wondr Gaming, Solana’yı Shopify Piyasasına Uyumlu Hale Getiriyor!

Wondr Gaming Corp, Wondr’ın bundan böyle Solana blok zincir teknolojisinde NFT yapıları oluşturabileceğini açıkladı. Bu, Shopify blok zinciri teknolojisi sanal dünyasıyla iş birliğinin bir kısmı olarak kuruluşun Ethereum platformundaki faaliyetlerine yardımcı olur. Faaliyet, temel olarak blok zincir teknolojisi farklılığı sebebi ile sanal evren iş birlikçileri ikileminde daha evvel oluşum gösteren problemleri hallediyor.

Netice olarak, Wondr ve iş birlikçi kuruluşlar NFT hünerlerini geliştirmek için daha efektif ve uzman bir şekilde var olacaklar. İçinde bulunduğumuz zaman diliminde kuruluşun müzik, spor, oyun ve toptan alım satım sektörlerinde NFT ana yapılı iş birlikleri bulunmaktadır.

Bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Wondr Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda kurucu İcra Kurulu Başkanı olan Jon Dywer; “Birden fazla oluşum gösteren blok zincir teknolojisi önerimiz, Wondr Gaming için kritik bir yarışmacı avantajı vaat ediyor” dedi.

Solana blok zincir teknolojisi uyumlu hale getirme düşüncesi, Solana blok zincirinin seri bir şekilde gelişmesi ve olağan durumların yararlı bir şekilde çalışmasına gayret eder. 2021 yılının ikinci yarısında Solana blok zinciri, az yapı tutarları ve daha seri yapı hamleleri yararında Ethereum blok zincirine, dişe dokunur bir biçimde bir alternatif yapı olarak piyasaya sürüldü.

Netice olarak, blok zinciri teknolojisindeki yapıların adedi olağanüstü bir biçimde yükseliş gösterdi. Nihai olarak, Wondr, Shopify yapısındaki NFT kullanıcılarına maddi sarfiyatları en aza indirgemeye çalışırken elde edilen kazanımları en üst seviyeye konumlandırma olanağı veriyor.

Yaratma ve dizayn etme mevzusunda önerilerde bulunan Wondr Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucu İcra Kurulu Başkanı Jon Dwyer, kuruluşun NFT alternatif kanallarını verimli hale getirmeye ve Shopify kullanıcılarına çeşitli hizmetler servis etmek için daha güzel alternatif kanallar araştırmaya devam edeceğini ifade etti. Ek olarak ana hedefin Shopify kullanıcılarının NFT yapısı vasıtası ile elde edilen kazanımları yükseltmeye olanak tanıdığını açıkladı.

Wondr Gaming Başkan Yardımcısı Dr. Robert Palmer, birden fazla blok zinciri teknolojisi önerisinin kuruluş için kritik bir gelişme varyasyonu olduğuna işaret etti. Geleceğe dönük durumda Wondr Gaming, kullanıcılarına değişik blok zincir teknolojileri ile oluşan çok varyasyonlu ek tercihler servi etmeyi hedefliyor.

Wondr Gaming Tarihçesi, Özellikeri ve Faaliyetleri

Kanada Menkul Kıymetler Borsası finans merkezinde faaliyet gören bir kuruluş olan Wondr Gaming, müzik, sanat, oyun ve spor endüstri sektörlerinde NFT yapısı para dizayn etme ve pazarlar haline ticarete sokmak için servisleri sunma mevzusu hakkında uzman hale gelmiştir.

İş konsepti ivmeli bir şekilde artan NFT pazar konseptine bağlı arza açık başlangıç firmasıdır. Temel olarak firma, kullanıcılarının önemli ögelerini çok önemli NFT ögelerine çevrilmesine olanak tanır. Bu, kuruluşların, sanat icra edenlerin, spor faaliyetlerinde bulunan ekiplerin, oyun yaratıcılarının ve başka geliştirici amaçlı kullanıcıların elde edilen kazanımlarını entegre, uyumlu hale getirmelerine olanak tanır.

Wondr Gaming’in esas kazanım kapısı, NFT alım satım ve marka iş birlikçilerindendir. Bu yapıyı daha da açacak olursak, NFT kategorisini varyasyonlu alternatif oluşumlarına servis ederek, sunarak yirmi dört milyonu aşkın abonesinden aylık bir milyarı aşkın izlenme elde etmekte. Alım satım ve ticaret sınıfı, diğer bir kritik kazanç durumu meydana getirir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here