Verasity (VRA) Coin Nedir ?

Sahte görüntüleme, yapı oluşturma ve pazarı hale getirmede dikkate alınacak derecede bir problem çıkmazı haline dönüştü. Bazı içerik üreticilerinin eşsiz ve muazzam içerikleri mevcut ve izlenme, takip sayısı oldukça düşük, ancak toplu sayımları artırmak için sahte görüntülemeleri çok fazla bir biçimde kullanan kullanıcılarla karşı karşıya geliyorlar.

Verasity, VRA tokeni ve PoV adı verilen bu teknoloji sayesinde sahte görünümlerle bir çeşit kavga halinde olan bir ağ platformudur.

Verasity, siber ögeler, sanal dünyadaki eğlence ve ticari pazarlarına yönelik etkisini gözle görülür biçimde gösteren bir kripto para birimi projesidir. Bu yapılanma, reklam sahtekarlığının önüne geçmeyi hedefleyen bir çeşit yeni yapısal teknoloji için Amerikan Patenti kullanım haklarını bünyesine kattı.

Projenin hedeflediği işlemler, YouTube ve Twitch gibi popüler video platformlarında takip edenleri daha fazla bağlantılı hale getirmek ve içerik üreticilerin reklam kazançlarını yükseltmektedir. Bu işlemi PoV adı verilen ağ protokolü sayesinde oyuncu ve reklam karmaşasını ödüllendirerek yapar.

Verasity’nin Hedeflediği Oluşumlar

Bu gelişim yapısının çözdüğü temel yapılı problem, katılımcıların bir çeşit görevi yerine getirebilecekleri stabilliğe ve bağımlılığa maruz kalmaması ve kuruluşların onları bunun için kazan-kazan biçiminde konsept almasıdır. Bunun yerine şirketler her defasında çeşitli lokasyonlarda ödül kazanımları ile kullanıcıların önüne çıkar. Ödüllerin kendileri de çeşitli varyasyonlar halinde birbirinden bağımsızdır ve katılımcılar yeni oluşturulan yapılardan bihaber durumundadır.

Bu proje kuruluşlara YouTube ve Facebook gibi dev sosyal medya platformlarında sürprizler meydana getiriyor. VeraWallet, verawallet.tv adlı oluşum şemasına bağımlı olarak işlev görür ve VRA token adında, şeklinde ödüller sunar.

Takipçiler oylarını ve bağımlı programı hediyelerini çeşitli içerikleri takip etmek için kullandıklarından ötürü aynı izleyici, medya oynatıcıda bulur.

Problemin bu çözümü gerçekten daha önce görülmemiş bir yapıyla tasarlanmıştır, bunun açıklaması ise aynı teknolojiyi ve alternatif yolları gösteren yakın bir ağ platformu daha geliştirilememiştir.

VRA Tokeni Nasıl Faaliyet Gösterir ?

İçerik oluşturucular, video izleyen, abonelik satın alan ve diğer seçeneklere ulaşan kullanıcılara ödül olarak tokenleri mevcut pazar fiyatından satın alır. Kanal sahipleri tarafından VRA tokenleri satın almak, piyasadaki hareketliliği yapıcı anlamda etkiler ve VRA platformuna olan talep havuzunu genişletir.

Hediyeler, kanal sahipleri, içerik üreticiler, markalar, bu işin gösterisini yapanlar ve takipçiler arasında işlemleri faal hale getirir. Birbirlerine tutunurlar ve bütün işlemler kendi tokenleri vasıtasıyla oluşturulur.

VRA Token aşağıdaki kronolojiyi esas alır:

  • Katılımcılar, Verasity vasıtasıyla sitedeki videoları ve reklamları görüntüleyerek VRA kripto para biriminin sahibi olurlar. Başka kullanıcıları bu yapıya davet edip katılımını gerçekleştirirse, tokenlerini katlarlar.
  • Kanal sahipleri, takipçileri ödüllendirmek amacıyla para satın alır. Reklam, e-ticaret ve abonelikler vasıtasıyla oluşumdan farklı bir kazanca sahip olurlar.
  • Potansiyel, olası katılımcıları içerik izlemeye çekmek için reklam alanında faaliyet gösteren kişiler, reklam görüntüleyenleri teşvik etmek amacıyla için VRA tokeni satın alır.
  • Katılımcılar tokenleri bir hesapta toplayabilir ve günlük zaman mantığında hediyeler elde edebilir.

Toplu anlatılacak olunursa proje, katılımcıların tokenlerini satın almalarına ve pazarda kullanım seçeneğine sahip olmasına olanak tanıyan kolay bir değişim tekniği uygulayarak çoklu varyasyonlar halinde yayıncıları ve takipçileri çekmeyi amaçlıyor.

Verasity Cüzdanı : VeraWallet

Bütün insanların VRA sanal paralarını saklayabileceği en güvenli sığınak VeraWallet’tir. Bütün token hakimlerinin, senelik olarak %25,55 yüzdesinde token ortaklaştırmasına neden olur.

VRA geliştirici, proje ekibi bu cüzdanı devamlı olarak güncelliyor. Son vakitlerdeki gelişmeler ışığında, kullanıcıların VRA token sayısını dolar olarak anlamalarına yardımcı olan bir özellik koydular. Dahası sayısal tutarlara ondalık sayılar ve virgüller dahil olmak üzere birçok güncelleştirici özellik entegre ettiler.

Bu cüzdanı daha güvenli bir yapıya ulaştırmak için geliştiricileri, bütün katılımcıların 16 maddeye sahip gizli yazılımlara sahip olması için 2 Adımlı Kimlik Doğrulama teknolojisini koydular. Birisi vasıtasını kayıp ederse, hesabını yeni bir kimlik kabul ettiriciye eriştirmek için bu haneli yazılımı, şifreyi kullanmak durumunda kalacaktır.

Verasity (VRA) Coin Nereden ve Nasıl Alınır ?

Verasity kriptosu StealthEX borsasında listelenmektedir. Oluşumdaki tutar para (EUR, USD, GBP, RUB) takasında kripto para birimi ticareti yapabilir veya bunun için farklı kripto para birimleri ve tokenleri takas ettirebilirsiniz. Yapılan işlevden evvel bir döviz kuru (bağımlı veya sabit) takasında karar kılarsınız. Her iki öneri da güvenlikli durumdadır ve olası zaman kaybına neden olmaz.

VRA kripto satın almak için StealthEX platformuna ulaşın ve bu basitçe takip edilecek adımları takip edin:

  • Takas yapmak istediğiniz birimi ve miktarı seçin.
  • “Dönüşümü Aktif Et” butonuna tıklayın.
  • Kripto para birimlerinin iletileceği alıcı bilgilerini doldurun.
  • Borsa için kripto sanal para oluşumunu aktarın.
  • Kripto paralarınızı kendi bünyenize katın.

VRA coin fiyatı şuanda 0,032 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here