TryHards : Play to Earn Metaverse Oyunu

Devrim niteliğindeki blok zinciri teknolojisi, popülerliği ile dünyamızı ele geçirmeyi başardı ve dünyadaki tüm büyük endüstrilerde bir paradigma kayması getirdi. Ancak oyun, bu teknolojinin en ilginç sonuçlara sahip olduğu bir endüstridir. Dijital varlıkların bu alana girmesiyle birlikte, tüm kazan-kazan modeli (Play to Ear) bir olasılık haline geldi ve son birkaç yılda Play to Ear, oyun alanında yeni norm olarak kendini kanıtladı. Oyuncuların oyun içi ilerleme kazanma şeklini değiştirdi ve sahiplik modeli, oyuncuların sevdikleri oyundan geçimlerini sağlamaları için kapılar açtı.

TRY Token (TryHards) Nedir ?

Bu bağlamda, blockchain tabanlı bir Play to Earn Metaverse oyunu olan TryHards, bu modeli en erken benimseyenlerden biri olarak lanse edildi. Tutkulu geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından kurulan DeFi ve NFT’lerin en iyi yönlerini birleştirerek oyunculara parasal faydalar elde etmek için gerçek fırsatlar sunulmasını sağlar. Ve şimdi, proje için en önemli dönüm noktalarından biri olabilecek olan TryHards, bu yıl 24 Kasım’da halka açık tokenlerini piyasaya sürüyor.

Bu lansman, topluluğun bu projeye olan büyük ilgisini doğrulayan çok başarılı ve 10 kat fazla abone olunan bir ön satışı takip ediyor. Bunun dışında TryHards, Basics Capital, Oddiyana Ventures, Lucid Blue, CaKoin Cap, Brilliance Ventures, Seedify Fund, DuckDao ve Kyros dahil olmak üzere blockchain alanındaki en ünlü isimlerden bazılarıyla ortaklık kurdu. Proje ayrıca Çin’in Polygon Başkanı Yechaun (Charlie) Hu’yu danışman ve destekçi olarak dahil etmeyi başardı.

Bu tokenin piyasaya sürülmesinin, projeyi bir sonraki başarı düzeyine taşıması ve bu meta veri tabanında sanal ekonomiyi başlatması bekleniyor. Lansman için whitelist 22 Kasım’da kapanacak ve token 24 Kasım’dan itibaren Pancake Swap ve Quick Swap’ta halka sunulacak.

TryHards Metaverse Oyunu Nedir ?

TryHards metaverse, oyuncuların Planet-X’in mülkiyeti için savaştığı heyecan verici bir oyun sunuyor. Planet-X, milyarlarca insanın ölümüne neden olan bir hizip savaşı olan Satoshi Katliamı’nın ardından bin yılı aşkın bir süredir yaşanmaz hale gelen dünyanın kendisidir. Hayatta kalan gruplar, başka bir yere sığınmak için dünyayı terk etti. 1337 yıl sonra, dünya, şimdi Planet-X yeniden yaşanabilir hale geldi ve hizip gruplarının gezegenin nihai mülkiyetini talep etmek için kendi aralarında savaşmaları gerekiyor.

Savaşa başlamak için oyuncuların, NFT pazaryerlerinde NFT olarak satın alınabilecek silahlara sahip olmaları gerekir. Bu NFT’ler oyuncular adına otomatik olarak stake edilir. Üç farklı savaş modu vardır ve oyuncular rekabet edip savaşları kazandıkça evren güçleri artar. Evren gücü ne kadar fazlaysa, $TRY token biçimindeki stake ödülleri de o kadar fazla olacaktır. Bunun dışında oyuncular oyun içi kaynakları satabilir, canavarlara karşı savaşlar kazanabilir ve TryHards platformunda parasal avantajlar elde etmek için airdroplar alabilirler.

Token lansmanından sonra, TryHards’ın 2022’ye giden oldukça hareketli bir yol haritası var. Silah NFT’leri dahil olmak üzere oyunun Alfa lansmanı ve savaş lansmanları gelecek yılın başlarında planlanıyor. Bununla birlikte TryHards, platform yönetişimi başlatacak ve oyunun geleceği için en verimli oyun meta veri tabanını oluşturmak için sektördeki öncülerle ortak olmaya devam edecek.

Farklı türde ve heyecanda metaverse oyunları öğrenmek isterseniz Metaverse Oyunları listemizi inceleyerek birçok oyun hakkında bilgi alabilirsiniz.

Piyasalar

Son Yazılar

Önceki İçerikMetaverse Oyunları
Sonraki İçerikBitcoin’de Kara Cuma

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here