Trump Ailesi, TrumpCoin Adlı Token Hakkında Yasal işlem Başlatacaklarını Açıkladı!

Eric Trump’ın açıklamalarına göre; TrumpCoin adlı kripto para birimi, kendisi ile ve ailesinin herhangi bir mensubu ile hiçbir alakası olmayan sahte bir kripto para birimi yapısıdır.

TrumpCoin kripto para biriminin SSS kısmı, Trump vasıtası ile vakıf durumda olunmadığını, herhangi bir ilişkilerinin olmadığını ve kabul etmediğini açıkladı.

TrumpCoin adlı kripto para biriminde evvel, sağcı Trump yandaşlarını kendi üzerine doğru konulandırmaya çabalayan LGBcoin ortaya çıktı.

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump ve ailesi, kendi soy ismi ile alakalı bir meme kripto para birimini ortaya çıkardı. Eric Trump, 24 Ocak 2022 tarihinde TrumpCoin (TRUMP) adlı tokeni piyasada tespit ettiklerini ve kendisi ya da herhangi bir aile mensubu ile herhangi bir alakasının olmadığı için kullanıcıları kripto sanal evrenine para vermemeleri mevzusunda uyarı maiyetinde bir sosyal medya mecrasında gönderi paylaştı. TRUMP adlı kripto para birimi oluşturucusuna karşı resmi makamlarda işlem başlatmayı hedeflediklerini de açıklamalarına dahil etti.

Kripto para biriminin internet sayfasının açıklaması ışığında, bir milliyetçi ve yurt sever olduğunu öne sürdüğü eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nı onure etmek için 20 Şubat 2016 tarihi itibari ile pazara sunuldu. TRUMP, hürriyet kavramını, Tanrı kavramını, bu Trump ailesini seven ve sayan ve Amerika milletine katkıda bulunmaktan onur duyan yurt severler için bir kripto para birim olarak kendi yapısını gözler önüne seriyor.

CoinMarketCap inceleme sayfasından baz alınan istatistik bilgiler, kripto para biriminin 1,333 milyon dolar ticaret pazarı değerine vakıf olduğunu ve bu tokeni bin altı yüz sekizinci en gelişmiş kripto para birimi durumuna dönüştürdüğünü gözler önüne seriyor.

Veri inceleme yazısının ele alındığı esnada, TRUMP bir gün içerisinde %26,24 azalış eğilimi gösterdikten sonra 0,2019 dolardan alıcı buluyor. İçinde bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde piyasada hareketlilik gösteren 6,6 milyon kripto para birimi tokeni bulunmaktadır ve para havuzu gün içerisinde %585,35 yükseliş trendi ile 8,417,00 dolar miktarına erişti.

TrumpCoin, Donald Trump ile Herhangi Bir Alakasının Bulunmadığını Açıkladı

Adli mercilere başvuru yapmaktan kaçınmayı tasavvur ederek TrumpCoin yapılanması, Eric Trump’ın sosyal medya mecrasında paylaştığı gönderisine göre, bu kripto para biriminin Donald Trump’a ait olmadığını, ilişkili durumda kalmadığını ya da kabul görmediğini anlatan SSS kısmının altını çizerek iddialara karşılık verdi.

Aşırı sağcı Trump yandaşlarını kendi bünyelerine katmak isteyen tek kripto para birimi oluşumu TRUMP tokeni olmadığının altını çizmekte yarar var. İçinde bulunduğumuz ayın ilk zamanlarında NASCAR, LGB kripto para biriminin içinde bulunduğumuz zaman dilimindeki Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’ın yanında yer almayan yurttaşlar için bir sanal evren kripto para birimi durumuna dönüşen Let’s Go Brandon’ın simge sembol kripto para tokeni adı olan LGBcoin sıfatlı bir kripto oluşumundan gelen iş birliği önerisini geri çevirdi.

Bu gelişme, eşi Melania Trump’ın geçtiğimiz seneki NFT yapılarını özümsemesine karşın, Trump’ın sanal ögeler üstündeki negatif tavrını idame ettirmeye devam etmesiyle birlikte gelmekte. Trump’ın görüşleri ve açıklamaları baz alındığında kripto para sanal evrenleri çok daha problemli ve olası potansiyel tehdit içeren oluşumlar olarak gördüğünü ve herhangi bir yetkili kurumun ya da kişinin bu mevzu hakkında bir yaptırım yapmadığını da sözlerinin arasına katıyor. Bu hedef ile, devasa teknoloji meydana gelmesini çocuk oyuncağı gibi lanse edeceğini aktarıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here