Tribeland (TRBL Coin) Metaverse Oyunu Nedir ?

Oyuncuları, insanlığın ve hayvanların Dünya’da birlikte yürüdüğü, zamanda kaybolan topraklara geri götürecek olan Solana’daki ilk MMORPG Metaverse oyunu olan Tribeland (TRBL) sizlerle.

Oyunda tarih öncesinde bir insan olarak, oyuncular bölgeleri fethetme, kendi kabilelerini kurma, devasa canavarları evcilleştirme, efsanevi büyüleri öğrenme ve en önemlisi kaynakları dijital varlıklara dönüştürme yeteneğine sahip olacaklar.

Tribeland MMORPG Metaverse Oyunu

Pandemi nedeniyle oyun talebinin ve oyna-kazan pazarının arttığı “GameFi” ve büyük etkisi kimse tarafından inkar edilemez. Tribeland, kalıcı bir play to earn metaverse oyunu oluşturmak için burada.

Tribeland’ın başlangıç ​​kıtası: Pangea, tehlikeli hayvanlar ve nadir kaynaklarla dolu. Cesur kaşifleri bekleyen gizemler ve ödüllerle dolu bir dünya. Açık dünya oyunu, oyuncular için sonsuz keşif seçenekleri sunacak.

Tribeland Metaverse Oyunu Nasıl Olacak ?

Oyuncular, 4 kabile ve kendi görev sistemleri ile ilginç ve benzersiz bir rol yapma deneyiminin tadını çıkaracaklar. Sınırsız karakter geliştirme ve kişiselleştirme olanakları sağlayan çapraz kabile sistemi olacak.

Oyuncular, Tribeland’ın getirdiği yeni karakter geliştirme, eğitim, toplama ve keşif deneyimleri sayesinde, gizemli yaratıklarla arkadaş oluyor ve kendi yollarını bulmaya çalışıyor gibi ilkel bir dünyada yaşıyormuş gibi hissedecekler.

Tribeland, her biri oyuncuların sahip olabileceği sınırlı sayıda bölgeye sahip dört kıtaya sahiptir. Bir oyuncu bir bölgeye sahip olduğunda, oyundaki ek özelliklerin kilidini açmak için binalar inşa edebilir. Bir bölgenin 3 seviyesi vardır. Seviye ne kadar yüksek olursa, içeride o kadar fazla bina inşa edilebilir (bölge başına maksimum 10 bina). Oyun ilerledikçe bina türleri güncellenecek ve genişletilecektir.

Tribeland TRBL Coin Nedir ?

Tribeland (TRBL) coinin başlıca amaçları şu şekilde:

  • Tam işlevli bir Metaverse oluşturmak için benzersiz bir oyun deneyimini Blockchain teknolojisinin devrim niteliğindeki mekanizmasıyla birleştirin.
  • Oyun içi dijital varlıkların mülkiyetini şirketlerin elinden halkın eline geçirmek.
  • Oyun içi varlığın içgüdüsel değerini korumaya yardımcı olan ve oyuncular için değer yaratan etkinliklerle gerçek dünya ekonomisini canlandıran eksiksiz bir oyun içi Tokenomi oluşturmak.

Tribeland’ın token ve ekonomi sistemi, özellikle uzun vadeli ölçeklenebilirliği ve kısa vadeli oyuncunun faydasını desteklemek için tasarlanmıştır. Tribeland’ın tokenomisi kapsamlı bir şekilde araştırılmıştır ve proje ilerledikçe daha da geliştirilecektir.

Tribeland’ın ekonomisi, mümkün olduğunca gerçek bir ekonomiyi simüle etmeyi amaçlayan geniş bir faaliyet yelpazesinden oluşur. Oyundaki ekonomik faaliyetler 3 ana faktöre dayanmaktadır: Bölge geliştirme, Karakter geliştirme ve DeFi faaliyetleri.

Tribeland’in oyun içi Ekonomisine katkıda bulunacak 4 tür varlık vardır :

  • Parasal Varlıklar (Fungible SPL Simgesi) : Bu Parasal varlıklar, $SHELL (Enflasyonist) ve $TRBL (Deflasyonist) içerir.
  • Bölgeler (NFT)
  • Oyun İçi Kaynaklar (Fungible SPL Token)
  • Canavarlar, Binalar, Planlar, Zırh, Silahlar (NFT) gibi oyun içi Öğeler ve Yoldaşlar
Parasal Varlıklar $TRBL – Yönetim tokeni. Maksimum besleme kapağı ile deflasyon.
$SHELL – Orta Değişim para birimi. Enflasyonist.
Bölge Tribeland’s Metaverse’deki en önemli parçaları. Bölgelerin sahipleri, oyun içi etkinlikler ve DeFi etkinlikleri dahil olmak üzere birçok avantaja sahip olacak.
Oyun İçi Kaynaklar Fungible SPL tokenleri, oyun içi eşyaların yapımında ve dövülmesinde malzeme olarak kullanılır. 6 Farklı nadirlikte farklı kaynak türleri.
Oyun İçi Öğeler ve Yoldaşlar NFT olarak Silahlar, Zırhlar, Canavarlar. Karakter geliştirme araçları

 

Tribeland SHELL Coin Nedir ?

Tribeland dünyasının işleyişine yardımcı olan iki ana para birimi vardır, yani $SHELL ve $TRBL.

TRBL, Tribeland’ın yönetim simgesi, aynı zamanda Tribeland’ın kitle fonlaması turlarında kullanılan simgedir. $TRBL, oyunun T-DAO’sunda oy kullanmak ve oyunun DeFi etkinliklerine katılmak için kullanılır. $TRBL, gelecekteki bir deflasyon mekanizmasıyla sınırlı bir toplam arza sahiptir.

$SHELL, Tribeland’de kaynak madenciliği, eşyaların dövülmesi, bölgelerin iyileştirilmesi,
binaların yükseltilmesi vb. gibi oyun içi faaliyetler için ödeme yapmak için kullanılan bir tokendir. $SHELL, $TRBL’den takas edilebilir ve enflasyona göre ücretlendirilir. Toplam $SHELL arzı, Tribeland ekosisteminin gelişimine bağlı olarak artacaktır. $SHELL tokenin amacı, tüm sistemin yönetim işlemlerini etkilemeden Tribeland için istikrarlı bir parasal taban oluşturmaktır.

Tribeland Metaverse Oyununun Vizyonu ve Yol Haritası

Tribeland ekibi vizyonlarını şu şekilde açıklıyor:

“Yol haritamız birkaç aşamaya bölünecek. Her aşamanın farklı hedefleri olacaktır. Nihai hedefimiz, oyuncu tabanının ve topluluğun oyunun tüm operasyonları üzerinde tam kontrole sahip olabileceği tamamen merkezi olmayan bir metaverse oluşturmaktır. Sonuç olarak, bu yol haritası gelişen duruma göre uyarlanacaktır. Ancak genel fikir şu ki, Tribeland’i tam işlevli bir ekosistem ve oyun içi varlıklarımızın içsel değerlerini korumaya yardımcı olan yoğun DeFi entegreli ürünlerle uzayda en çok oynanan Blockchain oyunlarından biri haline getirmemiz 4 yıl alacak.”

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz