Theta Network (THETA) Coin Fiyat Tahminleri

Piyasa değerine göre 39. en büyük kripto para birimi olan Theta Network (THETA), bugün yeni bir takas edilemez token (NFT) anlaşması duyurdu ve %16’lık bir fiyat hareketi yaşadı. Eski yarışma programı “The Price Is Right”, Theta Network ile heyecan verici yeni bir ortaklığı duyurdu.

Theta Network (THETA) Tarafında Önemli Gelişmeler

Salı günü, küresel televizyon şirketi Fremantle, Theta Labs ile yeni bir ortaklık duyurdu. Theta Labs, Theta Network blok zincirinin arkasındaki geliştiricidir. Theta Network’te bir dizi NFT piyasaya sürülecek, ancak şu anda piyasaya sürülmesi için belirlenmiş bir tarih yok.

Gala Games (GALA) Coin Fiyat Tahminleri

CoinMarketCap açıklamasına göre Theta, video akışı için tasarlanmış, “blockchain destekli bir ağdır. Mart 2019’da başlatılan Theta ana ağı, kullanıcıların bant genişliğini ve bilgi işlem kaynaklarını eşler arası ( P2P ) temelinde paylaştığı merkezi olmayan bir ağ olarak çalışır. Daha detaylı bilgiler için Theta Token (THETA) Nedir? başlıklı içeriğimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kripto Uzmanlarından THETA Coin Fiyat Tahminleri

Bakalım uzmanlar kripto paranın potansiyeli hakkında ne düşünüyor.

  • CryptoNewsZ, THETA’da yükselişte. Site, kripto paranın bu yılın Eylül ayına kadar 20 dolara ve Aralık ayına kadar 25 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca, kripto paranın 2025’te 70 doları geçebileceğini söylüyor.
  • Gov Capital, Theta’nın potansiyeline güveniyor. Kripto para başına bir yıllık 9,94 ABD doları ve beş yıllık 55,29 ABD doları tahminini belirledi, bu da yüzde 1,200’den fazla yükselişi temsil ediyor.
  • Digitalcoin, THETA’da biraz daha tutucu ama yine de kripto paranın ileriye doğru sürekli olarak pozitif olacağına inanıyor. Platform, 2022 fiyat hedefi 7,10 dolar ve 2025 fiyat tahmini 11,16 dolar olarak belirlendi. Bu, yüksek fiyat tahminleri olmasa da, yine de %150’den fazla bir artışı yansıtıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz