Terra (LUNA) Fiyatı 100 Dolar Olacak mı ?

Piyasadaki birçok altcoin, düşüş alanlarından çıkmaya ve konsolidasyonlarını tamamlamaya çalışıyor. Bu kripto paralar arasında LUNA coin fiyatı, eski fiyat zirvesini kırarak yükselişe geçti. Mevcut sessiz trende rağmen, Terra, kilitli en büyük ikinci Toplam değere (TVL) sahip olduğundan kötü piyasa koşullarında yükselişe geçebildi.

Ayrıca, varlığın ayı piyasasına diğer herhangi bir kripto para biriminden daha tutarlı bir şekilde dayanma kabiliyeti vardır. Şimdi, kripto alanı kıvrılırken ve en yüksek seviyelerine ulaşmak üzereyken Terra(LUNA) fiyatı 100 dolar seviyelerine gelebilir mi ?

Terra (LUNA) Fiyatı 100 Dolara Doğru ilerliyor

Varlık daha yükseklere tırmanırken, kayda değer bir düşüş olasılığı da platformda geziniyor. Popüler bir analist, mevcut bölgelerin 100 dolarlık psikolojik dirence yakın bazı uzun pozisyonları tasfiye etmek için oldukça iyi olduğunu öne sürüyor.

Analiste göre, varlık 100 dolara ulaşır ulaşmaz kayda değer miktarda uzun vadeli işlem yapılabilir. Ayrıca, RSI, önemli bir geri çekilmenin bazı olasılıklarını sergileyen yüksek bir aralıkta seyrediyor. Yükseliş trendi 100 doların üzerinde devam ederse, altcoin başlangıçta 106 dolar civarında yeni zirvelere ulaşabilir. Genişletilmiş Ralli, LUNA Fiyatını 111 dolar ve daha sonra 120 dolarlara götürebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz