Takip Edilebilecek Metaverse Coinleri Listesi

Metaverse evrenine yatırım yapmayı düşünen kripto yatırımcıları için, yeni listemizde kendilerine sunulan birçok seçeneğe sahip olacaklar.

Metaverse’in tam olarak ne olduğunu merak ediyorsanız, kullanıcıların birbirleriyle etkileşim kurmasını sağlayan planlı bir sanal alandır. Bu, çok oyunculu çevrimiçi (MMO) oyunlarda bir lobi veya merkez şehre benzer şekilde hareket ediyor. Ancak, oyuncuları hedefleyen oyun oynamak yerine, metaverse ile odak noktası daha geniş bir kitleye ulaşmaktır.

Metaverse ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki makalemize kesinlikle göz atın;

Metaverse 101: Nedir ve Neden ilgilenmelisiniz ?

Şimdi bunu ele aldığımıza göre, takip edebileceğiniz metaverse coinleri listemize geçelim;

Metaverse Yatırımı Nasıl Yapılır ?

  • Decentraland (MANA), en büyük metaverse kripto para birimlerinden biridir ve kullanıcıların avatarlarla hareket etmelerine izin verirken, kullanıcıların değiştirilemez token (NFT’ler) olarak satın almaları için sanal arazi sunar.
  • Sandbox (SAND), metaverse kullanıcıları için benzer deneyimler sunar ve kullanıcıların katılabileceği sanal bir dünya ile bunların daha gelişmişleri arasındadır.
  • Axie Infinity (AXS), kriptonun ana odak noktasının Ethereum (ETH) tabanlı kripto para birimleri kullanan NFT çevrimiçi oyunu olmasıyla bu listeye katılıyor.

  • Floki Inu (FLOKI), Valhalla oyun platformu için ağın alfa testi ile metaverse arenasına adım atıyor.
  • Somnium (SOM), kullanıcıların bir NFT pazarında yer almasına ve sanal bir dünya oluşturmasına izin vererek Decentraland’a benzer bir deneyim sunduğu için listeye katılıyor.
  • Atlantis Metaverse (TAU-USD), Elon Musk’tan gelen bir Tweet’in onu ve NFT oyununu ilgi odağı haline getirmesinin ardından kısa süre önce ilgi topladı.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here