Swarm (BZZ) Coin Nedir ?

Kripto para sanal dünyası, reel hayatımızdaki çok sayıda iş piyasasına yön vermekle tatmin olmayıp, iş dünyasında nihai kritik taşlarından biri haline gelmiştir. Bu kripto para pazarının da oluşan ve oluşturan en dikkat çekici icatlarının ilk sıralarında gelen blok zinciri teknolojisi; bu sanal dünyadaki oluştum gösteren evrende çok dikkat çekici bir yer işgal ediyor. Kripto para pazarıyla yakın biçimde varlık gösteren blok zinciri platformu çeşitlenmesini, sürat, uyarlanabilirlilik ve iyileştirmeye bağımlı durumda olan yapısal sistem.

Swarm (BZZ Coin), herhangi bir yöne bağlı olmayan, tamamen bağımsız yapıda olan bir dijital ögeler için merkezi olmayan bir alana sahip olma ve veri alış-verişi, iletim ve aktarım yapısıdır. Swarm (BZZ Coin), merkezi olmayan saklama alanı ve bağlantı durumu meydana getirmek için Ethereum ağ platformu üstünde işlev görür.

Swarm (BZZ) Coin Çalışma Prensibi ve Genel Özellikleri

Swarm, merkeziyetsiz saklama alanı tecrübesine, işlem yapısına sahip ve birbiri ile bağlantılı durumda olan, Ethereum blok zinciri teknolojisi üstünde iş yapan akıllı kontratlar vasıtasıyla işlev gören bir noktasal düğüm yapısıdır.

Swarm ağ platformu tasarımı, sistemsel bağlanım problemlerine, düğüm karışıklığına ve DOSS sistem siber saldırılarına karşı bir set örer ve güvenli bir yapı haline gelmesine yardımcı olur. Bu yapılanmayı ve olağanüstü durumu herhangi bir erişim sorunu yaşantısı meydana gelmeksizin işlev görür.

Bee Go yapısı da bir çeşit Swarm yöneticisidir. Swarm ağ platformu ve ilk sunucu aplikasyonu için temel mihenk kolonudur. Bee, veri, yapı saklama alanı sağlar, anahtar-değer saklama alanları üst düzey platformları kanatları altına alır. BZZ tokeni, bant boyutu ve saklama alan boyutu için Swarm platformu yapıları için simgesel bir ögedir. Yapılanma, düğüm onaylayıcılarıyla entegre durumda ve zinde durumda kalmasına, maksimum noktasında tutar.

Swarm yakın zamanda saklama alanına ve bağlantılı yapıya dikkat çekse de ileri ki zamanlarda internetin temel ve vazgeçilmez bir mihenk taşı haline gelmeyi amaçlıyor. Kullandığı, barındırdığı dataları entegre edilebilir bir biçimde dizayn ettiren Swarm geliştirici şirketi, bu sanal evrende BZZ kripto para birimleri ile oluşum göstererek kendi kendini kaynaklarıyla donatan bir sanal evren meydana getirmiştir. Ödeme planı için ağdaki BZZ tokeni, yani kripto para çeşitleri iş görmektedir.

Token Olarak BZZ Coin Yapısı ve Özellikleri

  • Swarm ağ protokolü, Swarm dünya yapı ağını meydana getirdi. Merkezi olmayan ticaret alanlarını teşvik eden bu platform, Swarm’ın ileri ki zamanlarda oluşum gösterebileceği ve problemlere alternatif yanıtlar sunabilecek bir yapıdır.
  • Dijital kimliklere doğru yol alan Swarm, ileri ki zamanlarda dijital yapılanmanın insan hayatına evrensel ve eş zamanlı bir şekilde yer almasını amaçlıyor.
  • Etherna için kaynak oluşturan Swarm, ileri ki süreçlerde icat ettikleri, problem alternatiflerini kripto para birimi sanal dünyasına dahil etmeyi hedefliyor.
  • Bee’yi kuran ekip de bu platforma katkı sağlamak için bu 2 uygulamayı da entegre etti.

BZZ Coin Nereden ve Nasıl Alınır ?

BZZ kripto para birimi, yayım işlemi halinde Pazar oluşturan kripto para ticaret borsalarından temin edilebilir. Fakat alış-veriş yapmadan hemen önce, işlem yapılacak borsa yapısının güvenilir ve doğrulayıcı yapısına uygun faaliyet gösterdiğine emin kalmak gereklidir.

BZZ Coin Ne Kadar ?

5 Ocak 2022 tarihi düzenlemesi ile 1 BZZ coin fiyatı 2.75 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para sanal evreninde ani değişiklik meydana gelebileceğinden tutar ve meblağ farklılıkla oluşabilir. Canlı olarak fiyat bilgilerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here