Sezonun En iyi Altcoinleri : LUNA, MATİC ve LİNK

Altcoinler, Bitcoin 4 Aralık’taki düşüşünden toparlanmaya çalışırken bazı altcoinler trende inat bir şekilde yükselmeye, sağlam durmaya devam ediyor. LUNA, MATIC ve Chainlink, fiyat trendlerine göre mevcut boğa koşusunun sonunda üç haneli kazançlar sağlayabilir.

Terra (LUNA)

Terra’nın LUNA’sı son iki haftada yüzde 72 arttı. Algoritmik stablecoin daha geniş bir popülerlik ve fayda elde ettiği için LUNA’ya talepte bir artış var. Terra, Shiba Inu, Dogecoin ve Avalanche’ı piyasa değerlemesi açısından ilk on kripto para birimine kaydırdı. Analistler, Terra’nın fiyat hareketini değerlendirdi ve boğa koşusu sona ermeden önce yüzde 169’luk bir ralli öngördü.

Columbus 5 yükseltmesinden bu yana LUNA’da yükselişler teşvik edildi. Uzmana göre Terra, değeri düşük ve diğer altcoinlerin çoğundan daha iyi performans gösteriyor. Mevcut boğa koşusu sırasında LUNA fiyatı 2,7 kattan fazla artabilir. 

Bu yazı yazılırken, LUNA son 24 saatte %5.4 artışla 73.27 dolardan işlem görüyor. Yukarı yönde direnç 74.38 dolar ve aşağı yönde destek 70.40 dolar.

Polygon (MATIC)

MATIC, piyasa değerine göre ilk 20 altcoin arasında kurumsal yatırımcıların favorisi olarak ortaya çıktı. Geçen ay boyunca, Ethereum’un ölçeklendirme çözümünün faydası ve günlük geliri arttı.

MATIC’in fiyatı son 24 saatte neredeyse %49 arttı ve analistler altcoin geleceği konusunda iyimser. Analistlere göre, MATIC fiyat yörüngesi Mart 2021’deki ralli ile karşılaştırılabilir. Analistlere göre, MATIC’in fiyatının 7.5 ila 15 dolar arasında bir yükseliş hedefi var. Yazımız sırasında, MATIC son 24 saatte %5.6 artışla 2.45 dolardan işlem görüyor. Yukarı yöndeki direnç 2,5 dolarda ve en yakın destek 2,2 dolarda.

Chainlink (LİNK)

Chainlink fiyatı anlaşmalarının bir sonucu olarak fırladı. Son 24 saatte chainlink fiyatı %12’den fazla arttı. Altcoine olan talep, kripto endüstrisinde daha fazla dApp ve karmaşık akıllı sözleşmeleri koruduğu için artıyor.

YouTube’daki kripto para birimi analisti “CleverCrypto”ya göre, Chainlink fiyatının 2022’de 240 dolara ulaşması bekleniyor. Yazının yazıldığı sırada, LINK son 24 saatte %10,3 artışla 22,38 dolardan işlem görüyor. Yukarı yönlü direnç 23,15 dolar ve destek 20,23 dolar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz