Radix (EXRD) Coin Nedir ?

Radix (EXRD Coin), özellikle DeFi’ye hizmet etmek için meydana getirilmiş bir ilk katman platform protokolüdür. Radix, tüm güçlü DeFi uygulamalarının yanı sıra güvenli ve emniyetli bir biçimde meydana getirileceği açık, birbirine bağlı bir platform düzeni kurma niyetinde

Radix (EXRD) Çalışma Prensibi ve Özellikleri

Radix (EXRD Coin), özellikle kritik olarak DeFi’ye hizmet etmek için dizayn edilmiş birinci katman bir platform protokoldür. Merkezi olmayan ekonomi finans uygulamaları şu anda hedeflediği yöne doğru uygun olmayan ve sıkıntılara giren içeriğe bağlı kalan, hack’lere ve geliştirici hayal kırıklığına yol açabilecek protokoller üstüne inşa edilmiş bir yapı platformudur.

Radix, uyarlanabilme yeteneği de içinde olan DeFi platform yapısı meydana getirmeyi ve başlatmayı basit bir hale getirmek için DeFi’ye has bir platform dizayn etme olanağına, ortamına sahip uyarlanabilir, kontörlü kendi elinde olma imkanı tanıyan, tasarımı güvenli, birleştirilebilir bir platform sunarak bunu olduğundan daha başka bir yere çekmeyi hedefliyor.

Radix (EXRD) Avantajları ve Bize Vaat Ettikleri Nelerdir ?

Radix, geliştiricilerin devamlı açıklardan saldırı olarak faydalanma ve saldırı tehdidi gibi bir sorun ortadan kalkmaya yakın bir süreçte hızla oluşturabilecekleri, her iyileştirmenin ödüllendirme mantığına sahip olacağı ve ölçeğin asla bir düşük kısır bir alanda sabit olmayacağı tek merkezi olmayan ağ olduğunu iddia ediyor.

Staking, Radix platform ağı için son derece önemli bir işlev meydana getirir. Stake edilen değer ne kadar büyük ne kadar değerli olursa, ağ o kadar güvenli hale gelir. Platformun yerel kripto para birim tokeni e-Radix’tir (EXRD).

Radix (EXRD) Kripto Para Birimi Nasıl Alınır ?

e-Radix coin birçok kripto para borsasında yer almakta ve bu borsalardan temin edilebilir ve satın alınabilir. Fakat bu yönüyle alım satım yapmadan evvel, borsanın “güvenilir” ve alanında sadık, düzenli bir yapıya sahip olduğundan kuşkusuz bir biçimde emin olmak gerekir.

EXRD coin, KuCoin, Gate.io, Bitrue, Uniswap (V3), vb. gibi kripto para borsalarında/pazarlarında ticaret yapılmak üzere yer almaktadır.

Radix (EXRD) Coin Fiyatı Ne Kadar ?

İçeriğin oluşturulduğu sırada 30 Aralık 2021’de e-Radix tokenini mevcut karşılığı değeri 0,30 dolar tekelindeydi. Kolayca tahmin edilebileceği gibi de kripto para piyasasında volatilite fazla olabiliyor bu nedenden ötürü EXRD coin fiyatı hemen hemen her dakikada bir olarak değişebiliyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz