OpenSea’de kredi kartıyla NFT satın alma dönemi

MoonPay entegrasyonu sayesinde, OpenSea ticaret platformunda doğrudan banka, kredi kartınızla takas edilemeyen tokenler (NFT) satın almak mümkün olacak. NFT’lerin bir numaralı adresi olan OpenSea çalışmalarına, entegrasyonlara aralıksız devam ediyor. Solana NFT’leri yakında OpenSea platformunda olacak onun da bilgilerini sizlerle paylaşmıştık.

OpenSea, kredi kartıyla takas edilemeyen tokenlerin (NFT) satın alınmasını MoonPay ile entegre edecek

OpenSea , kredi kartıyla takas edilemeyen tokenlerin (NFT) satın alınmasına izin vermek için yakında MoonPay ile bir entegrasyon sunacak.

O zamana kadar, aynı hizmet sağlayıcıdan doğrudan platformdan kripto para satın alarak hesabınıza kredi vermek zaten mümkündü. Ancak bu yeni işlev, kullanıcı deneyimini ek bir özellikle iyileştirmek için geliyor.

Gerçekten de, MoonPay’in ilk çözümüne kıyasla iyileştirme, bir OpenSea kullanıcısının kriptoları harcamak için önceden hesabına para yüklemesine gerek olmamasıdır.Artık ister NFT koleksiyonunun ilk basımı sırasında, ister ikincil piyasada yeniden satış sırasında kredi kartınızla tek adımda satın almak mümkün olacak.

Ana kredi kartı sağlayıcıları, yani Mastercard, Visa, American Express, ayrıca Apple ve Google Pay hizmetleri desteklenecektir. Bununla birlikte, aşamalar halinde kullanıma sunulması dışında, bu yeni özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Sürekli genişleyen bir platform

Bu hafta OpenSea’nin Solana blok zincirini de destekleyeceğinin haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu ay için planlanan bu yenilik, bu ağın neredeyse olmayan işlem maliyetleri sayesinde platformun biraz daha öne çıkmasını sağlayabilir.

OpenSea’nin en iyi 10 NFT koleksiyonu

Kredi kartıyla ödeme imkanı, kendi adına, yeni kullanıcılar getirmek için tercih edilen bir sistemdir. NFT piyasasına yeni girenler için çok daha rahat bir alternatif olacaktır.

Bu son yeniliklerle, OpenSea günden güne rekabette öne çıkmaya devam etmek için sağlam bir temel oluşturuyor gibi görünüyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here