Oasis Network (ROSE) coin neden yükseliyor?

24 saat içinde +%20 yükselen ve en büyük kripto para projelerinde ilk 100’e giriş yapan Oasis Network (ROSE) coin haftanın en dikkat çeken coini oldu. Peki ROSE coin neden yükseliş yaşadı?

Oasis Network nedir?

Oasis Network, kullanıcı gizliliğinin korunmasını protokolünün merkezine koyan bir Layer 1 blok zinciri projesidir. Oasis blok zinciri, özellikle akıllı sözleşmelerde ve merkezi olmayan finans uygulamalarının (DeFi) dağıtımında Ethereum ile aynı türde ürünler sunuyor. Oasis projesinin etrafındaki ekip, birçok teknoloji profilini Berkeley, Stanford ve Harvard’dan akademisyenlerle bir araya getiriyor.

Oasis blok zinciri, doğrulayıcıların rastgele seçildiği bir Proof of Stake blok zinciridir. İşlemlerin onaylanmasında belirli bir güvenliği garanti eder. Kullanıcı verilerinin gizliliği, blok zinciri protokolünün akıllı sözleşmeleri ile sağlanır. Kurumsal dünyaya uygulanan Oasis Network iş modeli hem tüketiciler hem de işletmeler için faydalıdır.

ROSE coin fiyatı yükselişini sürdürür mü?

Oasis Network projesinin temelini oluşturan ROSE tokeni şu anda güçlü bir yükseliş rallisi yaşıyor.

Son 24 saat içinde proje %20,9’luk bir artış gördü. Ayı piyasasına rağmen, son birkaç saatin yükselişi, tokenin son 12 ayda yeşil renkte görünmesine izin veriyor. Kripto evreninde nadir görülen bir performans. Karşılaştırma için, son 12 ayda, Bitcoin’in fiyatı değerinin %48’ini kaybederken, Ethereum’un değerlemesi aynı zaman diliminde %44’lük bir düşüş gösteriyor.

Buna rağmen, ROSE tokeni, geçen 15 Ocak’ta 0,5964 dolarda kaydedilen ATH’sinden hala uzakta. Mevcut fiyat seviyesi ATH’den %80 daha düşük seviyede, son yükselişlerle birlikte projenin en büyük kripto piyasasının ilk 100’ne girmesini sağladı. 523 milyon dolar değerleme ile proje seksen üçüncü sırada yer alıyor. ROSE belirtecinin bir ICO aracılığıyla başlatıldığını unutmayın. O zaman, jeton 0.036 dolar olarak fiyatlandırıldı.

Birçok tahmin platformu, ROSE coin etrafında bir yükseliş konsensüsünde hemfikir görünüyor. İster orta vadeli ister uzun vadeli olsun. DigitalCoinPrice platformu, coinin 2022’nin sonunda 0.13 ila 0.15 dolar arasında bir fiyat aralığında olacağını düşünüyor. Aynı platformdan alınan verilere göre, ROSE 2025 yılına kadar 0.20 doları aşabilir. Dolayısıyla ATH’ye dönüş yakın görünmüyor.

TradingBeasts’ten gelen verilere bakılırsa, kısa vadede tahminler aynı doğrultuda. Yıl sonuna kadar platform, ROSE tokeninin 0.14 dolara yakın işlem görebileceğini tahmin ediyor. Uzun vadede, bulgu benzer kalıyor: 2025 için 0,20 dolar. Yine, uzun süre ATH’ye geri dönüş beklenmiyor. Yükseliş gözlemi PricePrediction için neredeyse aynı.

Oasis Labs’ın Meta ile ve ayrıca Binance Labs ile zaten ortaklıklar kurduğunu unutmayın. Bu unsurlara rağmen, tahminler ölçülü olarak değerlendirilmelidir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz