Mevcut düşüşten sonra Polkadot (DOT) alım fırsatı mı?

Polkadot (DOT), 2 Nisan’dan bu yana 23.86 dolar seviyelerinden 6.34 dolara düştü ve mevcut fiyat 7.81 dolarda duruyor.

Polkadot, kullanıcıların kendi blok zincirlerini başlatmalarına izin veriyor

Polkadot, yalnızca tokenlerin değil, her tür verinin veya varlığın blok zincirler arası transferini sağlayan açık kaynaklı bir projedir. Polkadot, kullanıcıların ana Polkadot blok zincirinin üzerine kendi blok zincirlerini başlatmalarına izin verir ve bu nedenle, genellikle “blokaj blok zinciri” olarak adlandırılır.

Substrate çerçevesini kullanarak, kullanıcılar sadece birkaç dakika içinde özel bir blok zinciri oluşturabilir ve daha iyi teknolojiler kullanıma sunuldukça Polkadot’un kendisini değişikliklere kolayca yükseltebileceğini belirtmek önemlidir.

Bu projenin misyonu, kullanıcıların kimliklerinin ve verilerinin kendilerine ait olduğu ve herhangi bir merkezi otoriteden güvenli bir şekilde korunduğu, tamamen merkezi olmayan bir web sağlamaktır. Polkadot ekibi şunları ekledi:

Polkadot, merkezi olmayan uygulamalar, hizmetler ve kurumlar oluşturmayı ve birbirine bağlamayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Yenilikçileri daha iyi çözümler üretmeleri için güçlendirerek, toplumu, büyük kurumlarının güvenimizi ihlal edemeyecekleri kırık bir ağa bağımlı olmaktan kurtarmaya çalışıyoruz.

Polkadot, yeni nesil aday gösterilmiş hisse ispatı (NPoS) modeli sayesinde enerjinin küçük bir kısmını tüketir ve hisse ispatı protokolleri arasında en düşük karbon ayak izine sahiptir.

DOT, Polkadot ağının yerel kripto para birimidir ve bu token, oylama, stake etme, bağlama ve ağın güvenliğini sağlama için kullanılabilir. Token sahipleri protokol üzerinde kontrole sahiptir ve küresel yükseltmeler ve/veya Polkadot’taki değişikliklerle ilgili karar alma sürecine katılabilirler.

Kripto düşüşünde bu hafta satın alınabilecek coinler

Teknik olarak bakıldığında, Polkadot (DOT) baskı altında kalmaya devam ediyor, çoğu halka açık kripto para fiyatları nispeten kısa bir sürede düştü ve piyasa bir durgunluk potansiyelinde.

Amerikalı yatırımcı Jeffrey Gundlach, önümüzdeki haftalarda kripto para piyasası için yeni dipler görebileceğimizi ve Bitcoin’i 10.000 dolar seviyesinde görmenin kendisini şaşırtmayacağını söyledi.

Ayıların kontrolünde DOT 

Polkadot (DOT), 02 Nisan’da kaydedilen 23 doların üzerindeki son zirvelerinden büyük bir düşüş yaşadı ve teknik analize göre, daha fazla düşüş riski bitmedi.

DOT için mevcut destek seviyesi 7 dolardır ve fiyat bunun altına düşerse, bir sonraki fiyat hedefi 6 dolar civarında veya daha da altında olabilir. Öte yandan, fiyat 9 doların üzerine çıkarsa, 10 dolarda duran bir direnç seviyesine açık yolumuz var.

23 doların üzerindeki son zirvesinden sonra çöküşü yaşayan DOT coinde ve kripto piyasasında henüz düşüşün bitmediği yorumları yatırımcıları zorluyor. Burada biraz daha piyasa izleme ve araştırmalar yaparak beklemede kalmak daha mantıklı olacaktır.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz