MetaNFT Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Son beş yılda, NFT dünyası ileriye doğru dev bir adım attı. Bu kavram, kripto para biriminin çehresini değiştiriyor ve bu sadece başlangıç. Her biri kendi hizmetlerine ve en önemlisi kendi blok zincirine sahip olan bir dizi yeni pazar yeri ortaya çıkıyor. Bu pazarların çoğu, işlemlerini doğrulamak için blok zincir teknolojisine güveniyor. Ne yazık ki, bu sistem hatasız değildir. Blok zinciri sayısı arttıkça, yalnızca uygun blok zincirini kullananlar NFT’lerini kullanabilecektir.

MetaNFT Nedir ?

Mevcut amaçları, tüketicilere küresel bir pazar sağlamaktır. Satıcıların kendi blok zincirlerini seçebilecekleri ve tercih ettikleri blok zincirinden bağımsız olarak yarattıklarını herkese satabilecekleri bir pazar yeri.

NFT’ler için pazar çok büyüktür ve rekabeti yüksektir. Çok çeşitli eserler sunan binlerce site var. İlk ve en önemli husus, piyasada erişilebilir birçok blok zinciri arasında kripto para biriminin nasıl aktarılacağıdır.

MetaNFT : Kullanıcılar için Kullanıcı Dostu Arayüz

Sezgisel ve kullanımı basit bir platform yapacaklar. Satıcının piyasada bir hesap açması ve NFT’sini yüklemesi gerekecek. NFT bilgilerinin yanı sıra Başlık, Açıklama ve Meta Veri alanlarını da doldurmaları gerekir.

Satıcı, gönderildikten sonra NFT’lerinin satın alınacağı para birimini seçebilecektir. Örneğin BNB, BUSD, USDT ve hatta ETH. Fiyatı ya teklif vererek ya da para birimi seçildikten sonra sabit bir fiyatla belirlemek zorunda kalacaklar. İhale süreci seçildikten sonra telif ücretinin sayısına karar vermelidirler. Alıcı ise istediği para biriminde herhangi bir NFT satın alabilecek. Örneğin, ETH fiyatı olan bir ürün satın almak BNB veya BUSD kullanarak mümkün olacaktır.

Bütün Yönleri ile Alien Worlds (TLM) Coin

Gelecekte NFT alıp satmak için kullanılabilecek bir token oluşturmaya karar verdiler. Bu token çoğunlukla güvenilirlik ve sadakate dayanır. Eşi benzeri olmayan ve hepsinden önemlisi, bundan kazanç sağlayabilecek sahipleri için son derece kazançlı bir Ödül sistemi oluşturdular. İki ana kritere dayalı olarak, 2.000 sahibe ödül verecek ve dağıtacaklar:

  • Kıdem: En uzun süre hizmet veren sahipler, Ödüllerin yarısını alacaktır. Bir jetonu ne kadar uzun süre tutarsanız, o kadar çok ödül alırsınız.
  • Tutar: Diğer yarısını sahipler arasındaki en çok işlem 1000 cüzdana verecekler. Sıralama ne kadar yüksek olursa, ödülünüz o kadar iyi olur.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz