Metamask, Coinbase Pay sistemini entegre ettiğini duyurdu

Kripto cüzdanlarının lideri Metamask, Coinbase Pay sistemini entegre ettiğini duyurdu. Metamask, Coinbase Pay’i kullanabilen ilk harici sıcak cüzdan olduğundan ilginç bir entegrasyon.

Bu somut olarak ne anlama geliyor?

Metamask, aylık yaklaşık 30 milyon aktif kullanıcıya sahip ve bu da onu kripto pazarında lider cüzdan haline getiriyor. Kurulumu ve kullanımı kolay, kullanıcılar için blok zinciri ve merkezi olmayan finans dünyasına tercih edilen ağ geçididir. Coinbase, özellikle  Amerika Birleşik Devletleri’nde, dünyanın en büyük kripto borsa platformlarından biridir.

Coinbase Pay ile Web3 bir tık uzağınızda olacak!

Artık Metamask kullanıcıları Coinbase Pay’i kullanabilecek. Böylece, Coinbase hesaplarında halihazırda bulunan fonlarla gözetimsiz portföylerini finanse edebilecekler. Ayrıca kredi veya banka kartından da çok kolay bir şekilde para transferi yapabilecekler.

Metamask yöneticilerine göre bu, ürünlerinin geliştirilmesinde yeni bir adım:

Yakında kripto para transferi ve satın alma yöntemi olarak Coinbase Pay’i Metamask ile entegre edeceğiz. Coinbase, Web3 ekosistemindeki gelişimini genişletmek için ilk önce Metamask ile bu entegrasyonu başlattı! Bu entegrasyon, kriptoyu Metamask aracılığıyla satın almayı kolaylaştırma hedefimize doğru atılan bir başka adımdır.

Metamask kullanıcıları için birçok olasılık

Coinbase Pay, geliştiricilerin tüm kripto transferlerinin optimum güvenliğini sağlamalarına olanak tanır.Ek olarak, kullanıcılar Coinbase’de kullandıkları ödeme yöntemlerinin aynısını kullanabilirler. Tüm kullanıcılar Coinbase’in gelişmiş güvenlik gereksinimlerini zaten karşılamış olacağından, geliştiricilerin artık ek doğrulama yöntemlerini entegre etmesine gerek kalmayacak.

Coinbase Pay, tüketicilerin ve tüccarların Web3 dünyasına kullanıcı dostu bir cüzdanla girmelerini sağlar. Bu, birçok küçük işletmenin kripto para birimi ödemeleri geliştirmesine izin vermelidir.

Bu entegrasyon Metamask’a göre önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek. Başlangıçta Coinbase Pay, bilgisayarlarda Metamask web tarayıcı uzantısına eklenecek.

Şu an için hiçbir rakip çözüm Metamask’ı gölgede bırakamaz. Yeni entegrasyonla birlikte cüzdan lideri, pazar payı kazanmaya devam etmeyi ve kripto ekosistemindeki baskın konumunu korumayı umuyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz