MetaHero ve HERO Coin Nedir ?

Her blok zincirinin bir meta veri deposu geliştirmek için en az bir projesi olduğu yaygın bir bilgidir. Kripto ekosistemine ait olmayan şirketler bile bunları geliştiriyor veya bunlara yatırım yapıyor.

Belli ki, henüz emekleme sürecinde olan bu akımda doldurulması gereken çok boşluk var. MetaHero, şimdiye kadar çok az bahsedilmiş bir nişte liderliği almaya karar verdi. Bu yenilikçi proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

MetaHero Nedir ?

MetaHero, gerçek dünya eserlerinin benzersiz dijital kopyalarını oluşturmaya ve bunları NFT’ler aracılığıyla temsil etmeye olanak tanıyan merkezi olmayan bir platformdur. Metaverselerde gözlemlediğimiz temsillerin gerçeklik seviyesini getirmek için blockchain teknolojisini 3D tarama teknolojisi ile birleştiren bir platformdur.

Projenin arkasındaki hırslı ekip, meta veri tabanında temsil edilen nesnelerin gerçek dünyada gözlemlediğimizle tamamen aynı olması gerektiğini önermektedir.

MetaHero’nun vizyonu sadece fiziksel evrenimizdeki nesneleri içermiyor, aynı zamanda onların harika ürünü olarak, bedenlerimizin birebir kopyalarını metaverse’e götürmeyi planlıyorlar. Kuşkusuz, bu nokta tartışmalı olduğu kadar yenidir.

MetaHero Bizi Metaverse’e Nasıl Götürecek ?

MetaHero’nun büyük projesinin anahtarı Wolf Studio ile olan ortaklığıdır. Bu, teknolojisini müzik, oyun ve moda endüstrilerinde büyük bir başarıyla uygulayan bir şirkettir. Şimdi merak ediyor olabilirsiniz, hangi teknolojiden bahsediyorum ? Üç boyutlu meta taramadan bahsediyoruz.

Tribeland (TRBL Coin) Metaverse Oyunu Nedir ?

Bu teknoloji sayesinde, son derece gerçekçi hologramlarla resitalleri ve fiziksel dünyaya son derece benzeyen insan temsillerini gözlemleyebilirsiniz. Bu 3B meta tarama teknolojileri, MetaHero kullanıcılarının NFT olarak oluşturmasına olanak tanır.

Olasılıklar bizi korkutabilir, sanal ve fiziksel arasındaki sınırlar her teknolojik ilerlemeyle seyreltilir. Ancak diğer yandan bu gelişmeler bizi, kendimizi daha kolay tanımlayabileceğimiz ve bu temsillerin bize fayda sağlayabileceği sanal bir gelecek hakkında düşünmeye de davet ediyor.

MetaHero Token: HERO

Platformun HERO koduyla tanımlanan kendi tokeni vardır. Bu, Binance Akıllı Zincir ağına dağıtıldı. Başarılı bir özel satıştan sonra, IDO’su PancakeSwap platformunda yapıldı.

10 milyar tokenin altında dolaşımını sürdürmesini sağlayan ilginç bir deflasyon sistemine sahip bir tokendir. Bugüne kadar, 9 milyardan fazla ihraç edilen, dolaşımda 5 milyardan fazla token var.

Şu anda tokenin en önemli kullanımı, platformda NFT’lerin oluşturulması için ödeme yapmaktır, ancak daha büyük bir etkiye sahip olması beklenmektedir. Bu anlamda MetaHero’nun arkasındaki ekip, HERO’yu düzenli bir ödeme aracı olarak kullanma hedefi doğrultusunda Visa ile bir ortaklık kurdu.

MetaHero Metaverse Projesi Hakkında

MetaHero projesi, şüphesiz, mevcut metaverse’lerin öne çıkmaktan uzak olduğu bir yöne odaklandı. İnsanlar, bizi çevreleyen her unsuru her açıdan “insanlaştırmaya” eğilimlidir. Kuşkusuz, bu eğilim bizi metaverse’leri mümkün olduğunca gerçek dünyaya yakın temsil etmeye yönlendirecektir. Fakat akıllarda soru işaretleri var.

Blockchain dünyasının kullanıcılarının, mahremiyetlerine son derece yüksek bir değer vererek karakterize edildiği iyi bilinmektedir. Kendilerini doğrudan bir meta evrende temsil edildiğini görmek için bu ilkeyi bir kenara mı bırakacaklar ?

MetaHero’nun mahremiyete tapmayan ve vücutlarını sanal dünyada tam olarak gözlemlemek isteyen milyonlarca yeni kullanıcı eklemeyi başarıp başaramayacağını veya sanal dünyanın insanlaştırılmasını çok ileri götürmek için başarısız bir girişim olup olmayacağını yalnızca zaman gösterecek.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz