Immutable X (IMX) Neden Yükseliyor?

Girişimin basın bültenlerine göre, 200 milyon dolarlık sermaye yatırımı Immutable’ın genel değerini 2,5 milyar dolara yükseltiyor. Immutable (IMX), Eylül ayında bir sosyal ağ platformu olan Tiktok ile iş birliği yaptı ve Şubat 2022’nin ilk haftasında Gamestop ile ilişkisini duyurdu.

Platformun yerel tokeni Immutable x (IMX), Gamestop ile bir ortaklık sağladıktan sonra yüzde 35 yükseldi. C Serisi finansman turunu takiben, IMX coin fiyatı dolar paritesinde yüzde 46.12 ve Bitcoin paritesinde yüzde 38.58 değer kazandı.

Immutable X (IMX) yorumları ve önemli gelişmeleri

Bir blockchain girişimi olan Immutable, Pazartesi günü yatırımcılardan C Serisi bir bağış toplama turunda 200 milyon dolar topladığını duyurdu. Temasek, Tencent, Animoca Brands, Mirae Asset ve Airtree Ventures’ı da içeren yatırım turunu yönetti.

THORChain (RUNE): Neden yükseliyor?

Fon, oyun stüdyosunu genişletmek ve Ethereum’un değiştirilemez token (NFT) teknolojisini güçlendirmek için kullanılacak. Immutable’ın web sitesine göre “pazar yerleri, oyunlar ve uygulamalar için sıfır gaz ücretleri, hızlı işlemler ve karbon nötr NFT’ler”.

Immutable’ın CEO’su James Ferguson, “Immutable, dünyanın en hızlı büyüyen işinde ölçeklenebilir çözümler arayan yeni nesil yenilikçiler için lider, iddialı ve güvenilir bir web3 ekosistemi oluşturmaya kararlıdır” dedi. “Yatırım ortaklarımız Immutable X platformunun gücünü, potansiyelini görüyor ve büyümemizin bir sonraki aşamasında kritik bir rol oynayacaklar.”

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here