Frontier (FRONT): Yatırım Yapılır mı ?

Frontier (FRONT), güçlü bir yükseliş rallisinin ortasında Binance’de en çok kazananlardan biri. Kripto para birimi ay boyunca neredeyse durgun kaldı; ancak, boğalar geçen hafta bunun için toparlandı.

Yazma sırasında, FRONT coin fiyatı 0,53 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para birimi gün içinde %73 oranında yükseldi. Yatırımcıları, yükseliş dalgası güçlü olduğu için fiyatın yakında 1 doları geçeceğini öne sürüyor ve umuyor. Ayrıca, günlük işlem hacmi %2.000’den fazla arttığı için ağda da yüksek aktivite var.

Frontier (FRONT) Nedir ?

Frontier, Defi, NFT ve kripto para birimleri için en çok aranan cüzdanlardan biridir. Proje, kripto piyasası için yüksek düzeyde güvenlik ve verimlilik sunan velayetsiz cüzdanlar sağlamaya odaklanmıştır. Ayrıca DeFi çözüm ve uygulamalarını çatısı altında birleştirerek pazardaki parçalanma sorununu çözmeye de odaklanmaktadır. Platform aracılığıyla kullanıcılar tek bir pencere altında stake, ödünç alma, ödünç verme, takas ve likidite sağlayabilirler. 

BlockWallet : Gizlilik Odaklı Web3 Cüzdanı

FRONT’a yatırım yapmalı mısınız ? 

Ağ, mevcut yükseliş yörüngesine katkıda bulunabilecek ve aynı zamanda ona yukarı yönlü bir gelecek görünümü verebilecek bazı önemli gelişmelerden geçti. Frontier kısa süre önce, kripto para piyasasındaki düşük likidite sorununu çözmeye yönelik zincirler arası bir likidite protokolü olan Pontoon Network ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, ağın Pontoon’u uygulamasına entegre etmesini sağlayacak ve kullanıcı tabanını etkin bir şekilde artıracak. Ayrıca ağ, kullanıcıların Pontoon kriptosunu stake etmesine de izin verecek. 

Ayrıca Frontier, en yeni ve gelecek defi protokollerinden biri olan Alpaca Finance ile bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, ağın kapsamını da genişletecek. BNB, ortaklıktan sonra platformda etkinleştirilen ilk paralardan biridir. 

Mevcut fiyat yörüngesinin ışığında son gelişmeler, kripto para birimine olumlu bir gelecek görünümü vererek piyasada olumlu bir şekilde ilerliyor. Ayrıca, uzun vadeli gelecek görünümü de token için yükseliş gösteriyor. Çeşitli tahminler, tokeni gelecek için çok daha yüksek bir fiyat seviyesine yerleştiriyor. Digital Coin Price’ın tahminlerine göre, kripto para biriminin yılı 0,92 dolar fiyat seviyesi ile bitirmesi beklenirken, beş yıllık projeksiyon onu 1,62 dolar yerleştiriyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here