Floki Inu (FLOKI) Neden Trend Oluyor?

Floki, Huobi Cüzdan ile önemli bir koalisyonu bildirdi. 5.000.000’den fazla müşterisi olan Huobi Cüzdan, Floki’yi ve Floki’nin öncüsü Play to Earn (P2E) Metaverse projesi “Valhalla”yı platformlarında listeleyecek.

Bu hareket, Huobi’nin Mart 2022’de Floki’yi yayınlamasını dikkatle takip ediyor. Huobi, görevin ilk “birinci seviye ticareti”, “bireylerin kriptosu” için bir önemli başarıyı daha gösteriyor ve Floki Vikings’in bu yıl kripto alanını yönetmeye yönelik temel hedefini teşvik ediyor.

Huobi Cüzdan Nedir?

Huobi Cüzdan, müşterilere, aynı anda oldukça uzun süreli türler, NFT’ler ve sabit paralar için yardım ile çeşitli zincirlerdeki kaynakları kolayca denetleme yetkisi veren sağlam ve uzman bir DeFi cüzdanıdır.

Çok sayıda mevcut müşterisi ve muhteşem bir geleceği olan Huobi Cüzdan, gösteriler ve bir eşantiyon aracılığıyla Floki’ye erişim ve belirlenmiş açıklık sağlayacaktır. Floki grubu da aynı şekilde Huobi Cüzdan’ın gelecekte bir gün gerçekleşecek olan Valhalla gönderimi için yardımını bekliyor.

Floki Inu (FLOKI) Son Gelişmeler ve Reklam Kampanyaları

Floki Inu (FLOKI), 2021 sonbaharında TV yayınları aracılığıyla kritik bir tanıtım baskısı başlattı. FLOKI kripto maliyetleri, bu artışın bir ifadesi olarak yükseliyor ve görüntü tokenin standart kabul görmesine yardımcı oluyor. Olaydan aylar sonra, arkasındaki grup bu kez hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de Türkiye’de TV reklam alanında yer alıyor. Bu görev, Floki’nin yeni finansal destekçi kitleleriyle bağlantı kurmak için şimdiye kadarki en güçlü çabası olabilir.

Floki Inu (FLOKI) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

FLOKI coin, TV’nin tanıtım hamlesine ilişkin yeni içgörüler sayesinde saygınlık kazandı. Bu gelişmeler itibariyle gün için yüzde 3,2 arttı ve daha da yükselmesine zemin hazırlıyor. Bu, geçen haftanın çoğunu düşüşle geçiren Floki yatırımcıları için harika bir haber.

Kuruluşun hedefi, FLOKI dijital parasının 2022 yılına kadar yaygın olarak tanınan bir isme dönüşmesi ve bu hedefe doğru ilerliyor. 22 Şubat’tan bu yana hem bu kuruluşlarda hem de Türkiye istasyonlarında tanıtımlar yapılıyor. 

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here