Flickto (FLICK) Nedir ?

Flickto, kültürel medya sektöründeki genelleşmiş ekonomi konseptlerine ve iş konseptlerine bir yeni çalışma modeli sunar. Meydana getirdiğimiz, oluşturduğumuz ve paylaşımını yaptığımız projelerden devamı getirilebilir gelirler elde etmeyi amaçlarken, eşsiz kullanıcı tecrübesini ve farklılığı ön plana çıkaran konseptlerdir.

On sene dahilinde Flickto, filmler, animasyon, seriler, düzen içeriği, sanal sanat, yazılı ürün, sesli ürün ve reformcu medya kılavuzlara için uzman kısımlar meydana getirmeyi amaçlıyor. Her parça, kullanıcıların insanlar için tercih ettiği projeleri insanlığa servis etmeyi hedefler.

On sene dahilinde potansiyelleri, farklı türlerde, yönlerde ve endüstrilerde senede yüz farklı medya kılavuz faaliyetine çıkacak ve insanların görmek istediği projeyi tanımların yenileyen ve klasik hale gelmeden servis edecek.

Bir projenin paylaşımı ve ticareti, yapılanma içinde bu rezervlerin geliştirilmesi kanalıyla Flickto’nun dahili bir uzvu haline gelecektir; kültürel yargıları ortadan kaldırmak, paylaşım ve proje başarısının ileri süreçlerde ki sıkıntıların reformcu ve merkezi olmayan asparagas haber meydana getirme şekillerinin kullanılması kanalı ile üstesinden gelinmesine zemin hazırlarken, insanlığımız için kazançları geliştirebilecekler.

Başarılı projelere dikkat çekerken; Flick Okulu, yeterli düzeyde temsil edilmeyen insanlığa medya öğrenimi, altyapıyı ve sosyal mali para desteği hazırlamaya başlayacak. Dünyanın herhangi bir konumunda medya sektöründe nasıl başarılı olunacağını anlamak için veri bağlantısı olan herhangi bir kişiye hazırlamak için ücretsiz videolar, yazılı içerik ve eğitim paketleri meydana getirmek için ed-tech’in yükselen trendinden faydalanmak.

MetaHero ve HERO Coin Nedir ?

Medyada bol kılavuzun yaratılması, geliştirilmesi ve iletilmesi ile alakalı bir bilgi dalı olarak Flickonomics proje faaliyeti, insanlığın medyanın insan toplumu, kültürü ve finans yapısı üstündeki harika etkenini anlamasına neden olacak bir inceleme merkezi haline gelecektir. Merkez, topluluğun, gelişmelerini tasavvur eden ve teşvik eden pozitif medyanın değerini kavramasını sağlayacaktır.

On sene dahilinde Flickto, merkezi olmayan bağımsız bir aktivite olacak, topluluk, grup delegelerine proje servis etme, Flickto kısımlarının her birine dahil olma ve onlara yatırım yapma olanağı yaratma potansiyeline sahip bir sanal evren sağlayarak etkinliğin misyon ve vizyonunu belirleyecektir.

Merkezi Olmayan Finans hareketleri, topluluk delegelerinin faaliyetlere özgü ulaşım için NFT‘lerini kullanırken ve grubun medya hareketleri ve Flickto hedefinin daha da iyileştirilmesi için devamlı bir ekonomi sponsoru rezervine vakıf olmasını sağlayan bir kazanç konsepti temalı yapı meydana getirirken projeler üstünde görüş beyan etmelerini sağlayacaktır.

Başarılarının temel anahtarı geliştirici ve kullanıcı kümelerinin olduğuna inanıyorlar. Bu sebeple, projenin ileriki süreçlerdeki hareketine karar verme kuvvetine ve bağımsızlığına sahip olmalarını sağlamak, toplum ve dünyamız için pozitif neticeler meydana getirecektir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz