Firo (FIRO) Coin fiyatı neden yükseldi?

Eskiden Zcoin olarak bilinen Firo (FIRO), kullanıcıları için daha iyi gizlilik koruması sağlamak için kriptografiyi kullanmak üzere tasarlanmış bir kripto para birimidir.

24 saat içinde, FIRO coin %200’den fazla yükseliş yaşadı. Bu proje neden bu kadar kısa sürede bu kadar ilgi gördü? Bu sonucun arkasında birkaç neden var, ancak hepsi öncelikle Firo ekibinin Twitter üzerinden yaptığı duyuruların sonucu gibi görünüyor.

Firo coin için göz kamaştırıcı bir ilgi yeniden canlanıyor

Firo, yazı yazarken 6.37 dolardan işlem görüyor 24 saat içinde %200’ün üzerinde işlem gördü. Bir gün önce, varlık 1,45 dolar civarındaydı. Bu, son haftalarda birkaç saat içinde elde edilen en büyük kazanımlardan biri. Bu kriptonun hacmi 291.3 milyon dolar ile büyük ölçüde arttı.

Eski adı Zcoin olan Firo, kullanıcılarının gizliliğine odaklanan bir kripto para birimidir ve anonim bir çevrimiçi para birimi olmak istemektedir. Lelantus adlı bir gizlilik sistemi, FIRO kullanıcılarının, henüz işlem yapmamış yeni FIRO’larla takas etmek için tokenlerini yakmalarına olanak tanır.

Lelantus’un eklenmesinden önce Firo, en yaygın kullanılan gizlilik protokollerinden biri olan Zerocoin protokolünün uygulanması üzerinde çalışan ilk kriptoydu. Ancak 2019 yılında bu protokolün kodundaki kusurların keşfedilmesinden sonra Sigma, ardından Lelantus devraldı.

Firo coin yükseliş nedenleri 

14 Temmuz’da, Firo ekibi, topluluğunu ve ilgili tüm meraklıları bu kriptoya yatırım yapma hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet etmek için Twitter’ı kullandı. Ayrıca, kullanıcılarının projeyi daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için projeleri hakkında araştırma yayınlama fırsatını da yakaladılar.

Ek olarak, Firo ekosisteminin büyümesine yardımcı olmak amacıyla proje ekibi, topluluk fonuna katkıda bulunarak topluluklarını Firo’nun benimsenmesine yardımcı olmaya davet etti. Topluluk üyeleri tarafından seçilen bir komite tarafından yönetilir.

Bu nedenle, bu bilginin kripto için popülerlik kazanmasına yol açması muhtemeldir. Benzer şekilde, piyasa azar azar yükselirken, bu varlığın fiyatını dolaylı olarak artırmış olabilir. Ne de olsa yatırımcılar, hala kötü piyasada hızla yükselen projeler arıyor, herkes önemli sermaye kazançları elde etmeye çalışıyor.

Bununla birlikte, kısa sürede bir kripto para birimindeki büyük kazançların yatırım yapmak için tek neden olmaması gerektiğini unutmayın. Sonuçta kripto piyasasının son derece değişken olduğu biliniyor ve fiyatlar çok hızlı hareket edebiliyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz