Firo (FIRO) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Adem-i merkeziyetçiliğin en önemli özelliklerinden biri, finansmana mahremiyet sağlamak için kullanılabilmesidir. Yalnızca kullanıcıların işlemi kimin yaptığını bilmesi anlamında gizlilik.

Ancak Bitcoin’in yapısı nedeniyle, bir kimlik karmasını korurken tam bir mahremiyet elde etmek zordu. Ancak bir kripto para birimi bu sorunun üstesinden gelmeyi başardı. Bitcoin, tam merkezi olmayan anonim ödeme (DAP) sunan blok zinciri teknolojisinin reklamını yaptı. Bu Firo’ydu.

Firo (FIRO) Coin Nedir ?

Firo, uzantısı Lelantus Spark ile gizli varlık planını genişletiyor. Bu sayede Firo, Elysium’un tokenizasyonu ile özel bir ekosistem inşa etmeyi hedefliyor. FIRO, Elysium’u test ağına koydu. Bu farklı zincirlerden girişimleri merkezi olmayan bakıcılar aracılığıyla Elysium’a bağlamaya çalışmak için inşaatı bitirmeye yakın olmayı garanti ediyorlar.

Alpine F1 Fan Token Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Firo’nun tam sanal parasal standartlar ekonomisi için sınıflandırma ofisleri olarak doldurmasını sağlıyor, mütevazı bireysel esnafları ödüllerini almak için güçlendiriyor. Gizlilik teknolojisi doğrudan sözleşmeye dahil edilmiştir.

Firo (FIRO) Coin Avantajları ve özellikleri

Lelantus Spark’ın birçok olumlu özelliği var. Bunlardan biri, bir gruptaki her bir doğrulamayı onaylamanın net gelirini azaltmak için çeşitler ve harcama kanıtlarının normal doğrulama bileşenlerinden ve sınırlarından yararlanabildiği Flash exchange’lerin grup doğrulamasını desteklediği; düzgün seçilmiş verici isimsizlik setleriyle birleştirildiğinde, küme doğrulaması çok zaman kazandırabilir.

Lelantus, Monero’nun halka boyutlarını geliştirmek amacıyla, Spark’ın birkaç temel unsuru Monero’nun yaklaşan güvenlik sistemi olan Seraphis’e dahil edildi. Monero’nun zaman içinde makul zorluklarla yüzleşmesi önemlidir. Spark bu sorunları çözmeye çalışıyor.

Monero (XMR) Coin Nedir ?

Bu makalenin kelimelere döküldüğü sırada, FIRO coin fiyatı 4 dolar seviyelerindeydi. 21.4 milyon FIRO tokeninden 12.427 milyonu piyasaya pompalandı. Bugün kripto parayla ilgili özel bir şey, ticaret hacmindeki ani yükselişidir. Son yirmi dört saatte % 2029.24 artış gösterdi. XHV, XVG, ARRR gibi diğer gizlilik odaklık kripto paralarının tümü pozitif büyüme gösterdiğinden, yükseliş yalnızca FIRO’ya özgü değil.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here