Ethereum Name Service (ENS) ücretsiz token dağıtıyor

Ethereum Name Service, Ethereum ile bir alan adı kurmuş olan kişilere ücretsiz ENS kripto para birimi veriyor. Benzersiz ENS alan adınızı ayarladıktan sonra, 4 Mayıs 2022’den önce ENS kripto tokeninizi talep ettiğinizden emin olun.

Ücretsiz ENS Token Nasıl Alınır ?

ENS sitesinde “.com” yerine “.ETH” ile alan adı satın alabilir ve oluşturabilirsiniz. ENS kriptosu, bir ENS alan adı oluşturan herkes tarafından kullanılabilir ve talep etmek için 4 Mayıs 2022’ye kadar süreniz vardır.

Bunu yapmak için önce bir Metamask veya başka bir cüzdan kurmalısınız. Ardından, ENS.domain’e gidin ve yıllık olarak yenilenebilir olan veya belirlediğiniz yıl sayısı ne olursa olsun alan adı ücretini ödeyin.

Ethereum Name Service (ENS) Nedir ? başlıklı içeriğimizde alan adını nasıl alabileceğinizi ve Ethereum Name Service (ENS) hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Ethereum Name Service (ENS) Token Ne Anlama Geliyor ?

ENS token, önerilen bir anayasaya oy vermek ve ENS topluluğu için protokol parametrelerini yönetmek için kullanılacaktır. Bu aslında ENS alan sahipleri için devam eden bir “airdrop”tur. Bu nedenle, ENS kripto sahipleri, Ethereum Name Service etki alanlarını kurma ve koruma maliyetini dengeleyen ENS kripto tokeninde bir miktar değeri koruyabilir.

Ayrıca, bazı insanlar artık Opensea NFT borsasında ENS alan adlarını alıp satıyor. Dolayısıyla, henüz kimsenin sahip olmadığı bir alan adı bulursanız, onu Opensea’da satabilirsiniz.

ENS Token Fiyatı Ne Kadar ?

Şu anda ENS kripto para birim, 21 Aralık 2021 itibarıyla 41,82 dolardan işlem görüyor. Bu, 27 Kasım’daki son zirvesi olan 81,69 dolardan önemli ölçüde aşağıda. Dolayısıyla ENS coin fiyatı oldukça değişken. 4 Mayıs 2022’den sonra fiyatın nasıl bir hareket göstereceği merakla bekleniyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz