Ethereum 2022 Yılında 6.000 Dolar Olur mu ?

Ethereum şu anda 4000 doların üzerindeki kaybettiği pozisyonunu yeniden kazanmak için hafif bir artış sağlamaya çalışıyor. Ancak, azalan satış hacmine rağmen, varlık hala bir toparlanma evresini başlatamıyor. Yine de eğilimin önümüzdeki birkaç gün içinde değişmesi bekleniyor, ancak ne yazık ki 2021 yılının sonu oldukça düşüşle geçti.

Bununla birlikte, 2022 yılı öncesinde, varlık önemli destek seviyesi olan 3500 dolar civarında veya altındaki seviyelere geri dönebilir. ETH coin fiyatı şu anda destek seviyelerinden birini test ediyor ve 3700$ seviyelerinin biraz üzerinde seyrediyor. Ve bu nedenle, çok yakında ilk direnç seviyelerine yükselmeye çalışıyor. 

Ethereum (ETH) Fiyatı 2022 ilk çeyreğinde 6.000 doları hedefliyor

Bir fiyat sıkışıklığına rağmen, Ethereum çok yakın bir gelecekte 6000 dolara ulaşmaya hazırlanıyor. Kalıpların ara sıra tekrar etme eğiliminde olduğu çok açık. Şu anda, kilit bir model, büyük bir dalgalanmanın hızla yaklaştığını gösteriyor. 

Eylül düşüşü sırasında ETH fiyatı, azalan bir kanalla aşağı yönlü bir seyir izlemişti. Bununla birlikte, önümüzdeki 2 ay boyunca 5000 dolara çok yakın şimdiye kadarki en yüksek seviyeleri işaretlemek için yaklaşık %70’lik kayda değer bir ralli ile karşılaşıldı. Ne yazık ki, fiyat sert bir şekilde düştü ve yine benzer bir model sergileyerek daha düşük seviyeleri ziyaret etti. Dolayısıyla, akımı değiştirir ve aynı modeli takip ederse, varlık 2022’nin ilk çeyreğinin ortasında minimum 6000 dolara ulaşabilir.

Toplu olarak, 2021 yılı ticaretinin sonunun, piyasadaki kripto varlıklarının çoğu için oldukça düşüşte olduğunu görüyoruz. Yine de teknikler ve modeller, 2022 yılının ilk çeyreğinde en yüksek seviyeye çıkma konusunda büyük bir olasılık gösteriyor. Bu nedenle Ethereum (ETH) fiyatı ve BTC fiyatı kısa vadede önceki konumlarına ulaşabilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz