ElrondNFT (ENFT) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ENFT DAO, fayda paylaşım topluluğu ve Elrond Network tabanlı Youbei NFT ticari yeri olacak. Web3 çerçevesi oluşturmaya ve duyarlı bir topluluk geliştirmeye odaklanan toplumdur. Elrond, saygınlığın altını çizerek daha sempatik bir kültür yaratma hedefini paylaşıyor.

Elrond Ağı sıradan bir birey göz önünde bulundurularak planlanmıştır. Satın almak, tutmak ve yatırım yapmak kolaydır. Elrond’u anlamak için sadık bir hayran olmanıza gerek yok. Bu kolaylık, yeni müşterileri dijital paraya çekerek pastayı herkes için genişletiyor. Bu iklimde, ENFT DAO, her gün geldikleri için ücret vererek, önemli ölçüde daha fazla kişiyi Elrond Ağı’na katılmaya teşvik edecek bir motor yapmak istiyor.

ENFT Dao ve Modelleri

Yüksek değişim masrafları ve uzun değişim süreleri, Ethereum ve Bitcoin ile ilgili olarak en yaygın kabul gören tepkilerden ikisidir. Borsalar, ağ üzerinde acı verici derecede yavaş hareket eder. NFT’ler için, yüksek gas maliyetleri, müşterinin ilgilenmesini zorlaştırır. Progresif Maiar Uygulaması ile Elrond Ağı, olağanüstü düşük masraflar ve basit bir giriş içerir. Elrond, sanatçı ve yetkilinin geçişinin önündeki finansal ve yenilikçi engelleri ortadan kaldırıyor.

MetaNFT Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Elrond Network, Akıllı Sözleşme Geliştirici giderlerinden Blockchain saz ücretinin %30’unu kesen tek blok zinciridir. Bu benzersiz bileşen, gelirleri yeniden yatırıma dönüştürerek dünyanın ilk Yansıtıcı İş modelini yapması güç veriyor. ENFT DAO, Kullanıcı Temel Geliri vererek, gelirinin yüzde 100’ünü bir kez daha topluluklarına (UBI) yeniden yatırır. Tutarlı bir şekilde, UBI, Youbei NFT Marketplace’e gelecek şeylerin alıcılarına gelirleri dağıtacaktır. Bu Yansıtıcı İş Modeli, daha tarafsız ve kapsamlı bir parasal çerçeve oluşturma çabasıdır. Web2 Kurumsal İş Modelinin aksine, daha agresif ve viral olabilir.

ENFT Dao Nedir ?

ENFT DAO, topluluk odaklı bir NFT ticaret merkezi inşa etme hedefine yerel alan kazandıran bir fayda olarak kurulmuştur. Youbei NFT Marketplace, döviz giderlerinin %80’ini sürekli olarak yerel bölgeye iade etmek için hızlı olacaktır. Müşterilerinin her birine her gün 2 ABD doları vererek, bolluk boşluğunu kapatmayı ve aşırı sefalet içinde yaşayan insanlara yardım etmeyi arzuluyorlar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here