DROPP Land Metaverse Hakkında Detaylar

DROPP, kullanıcıların gerçek dünyadaki sanal nesneler ve ortamlarla etkileşime girmesini sağlayarak dijital ve fiziksel dünyalar arasındaki ayrımı köprüleyen, fiziksel alana bağlı bir sosyal metaverse yaratıyor.

DROPP LAND sanal arazileri (NFT)

DROPP LAND, sanal arazileri NFT olarak satın almanıza izin veren bir web uygulamasından temin edilebilen bir modüldür, ancak bunların karşılığı gerçek dünyadadır.

NFT olarak satın alınan arsa haritada, gerçek bir yerde, gerçek bir şehir ve mahallede bulunmaktadır. NFT o alanın yüzey şekli ve konumunun bir kaydı olduğu gerçek bir alanın sahibi olursunuz. Kendi logonuzu ve binanızı arsalara reklam aracı olarak yerleştirebilirsiniz. Beş tür arsa olacaktır:

  • Star PLOTS :En özel arsa. Bu araziler, en seçkin yer işaretlerini içeren başlıca konumlardadır. Yıldız grafikleri boyut olarak en büyüktür.
  • Diamond PLOTS :Bu parseller, Star parsellerine yakın asal konumlardadır ve Star parsellerine kıyasla boyut olarak daha küçüktür.
  • Gold PLOTS :Bu grafikler belirli konumlarda veya bilinen yerlerdedir ve Diamond grafiklere kıyasla boyut olarak daha küçüktür.
  • Silver PLOTS :Bu parseller belirlenmiş bir şehirde bulunur ve ikinci en küçük boyuttadır.
  • Bronze PLOTS :Bu parseller belirlenmiş bir şehirde bulunur ve boyut olarak en küçüktür.

Arsalar, ganimet kutularından elde edilecek. Beş kademeli ganimet kutusu olacak ve kademeye bağlı olarak, farklı seviyelerde arsa elde etme şansı olacak.

Star Atlas (ATLAS) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Binalar, yapı elemanları, karakterler, animasyonlar vb. 3B nesneleri arazilere yerleştireceğiz. Bunların hepsi DROPP 3D modülü sayesinde mümkün oluyor. Nesneler gerçek dünya haritasında 3D olarak görünecek.

DROPP LAND sanal arazi özellikleri

  1. Arazi sahiplerine, arazilerinin büyüklüğüne bağlı olarak jeton miktarı ile yerel jetonları kullanma kapasitesi verilecek.
  2. Arazi, belirli bölgelere göre erken NFT para basımına erişim sağlayacak. 
  3. İşbirliği ortakları ve yatırımcılara ait benzersiz simge yapılara sahip olacak benzersiz ilçe seçimlerimizle her ay küçük partiler düzenlenecek.
  4. Her ay çok sayıda üst düzey NFT için özel airdroplarımız olacak. Şanslı arazi sahiplerine airdroplar verilecek.
  5. Arazinize NFT koleksiyonları bırakmak isteyen kullanıcılar veya markalar, arazinizi kullanmak için size ücret ödemek zorunda kalacaklar.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here