Conflux (CFX) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Conflux (CFX), Asya blok zinciri endüstrisinde çapraz hatlı, çok zincirli ortak çabalarla çalışmak anlamına gelen son teknoloji bir DeFi ortamıdır. Birçok açıdan, organizasyon nadirdir. Oldukça, şu anda Çin’de çalışan devlet destekli ana kamu blok zinciridir. Bu nedenle, Şanghay’daki Ağaç-Grafik Araştırma Enstitüsü aracılığıyla kuruluş, iş sektörü eğitimi ve keşfinin ilerlemesinde önemli bir rol üstlenir.

Çin şu anda çoğu blok zinciri işletmesini yasakladı. 2017’de ülke, tüm ICO’ları genel olarak yasakladı. Çin, bir hafta önce ülkenin parasal kuruluşlarının kripto para avantajları satmasına izin vermemeye başladı. Şaşırtıcı bir şekilde, ülke aslında merkezi olmayan finans (DeFi) gibi birkaç blok zinciri işletmesini destekliyor. Conflux (CFX) ağı bu çabaların en önünde yer almaktadır.

Conflux (CFX) Nedir ?

Conflux, hem kripto para birimi alıcıları hem de Dapp mühendisleri için en zorlayıcı zorlukları çözmeyi amaçlıyor. Sahnenin göze çarpan yenilikçi tasarımı, farklı zincirlerin yapamayacağı geniş bir yönetim yelpazesini iletmesini sağlar.

Conflux (CFX), bölümlendirmeyi temel sorunlarından biri olarak ele alır. DeFi işi hızla gelişiyor. Yine de bu uzantı, farklı blok zincirlerinde her şekilde oluyor. Bu kargaşa durumu ışığında, finansal destekçilerin kaynakları zincirler arasında taşımak için daha kayda değer harcamalar yapmaları gerekti. Conflux (CFX), gerçek bir çok zincirli birlikte çalışabilirlik düzenlemesidir. Müşteriler, kuruluşun Shuttleflow yönetimini kullanarak OKEx Zinciri, Ethereum, Huobi ECO Zinciri ve Binance Akıllı Zinciri arasında kaynak ticareti yapabilir.

Dapp geliştiricileri için sürekli endişeler, Conflux’un (CFX) hafifletmeye çalıştığı bir diğer önemli sorundur. Kripto ortamı, öngörülemeyen bir iklimdir.

Internet Computer (ICP) Coin Nedir ?

Conflux, DeFi ile tutarlı yenilik yaratmaya hevesli mühendisler için bir organizasyon ve aparatlar sunar. Grup, bu metodolojinin bir parçası olarak uygun idari derneklerle sıkı ve faydalı temasları sürdürür.

Conflux’un çoklu zincir sistemi ayrıca bölümlendirmeyle ilgili likidite sorunlarının çözülmesini de destekler. Mühendisler artık katkıda bulunan yerel bölgenin isteklerini daha iyi karşılayan çok zincirli Dapp’ler oluşturabilir. Dolayısıyla Conflux, bayileri ve pazarları yeni ve büyüleyici şekillerde ilişkilendirir.

Conflux Ağının (CFX) Faydaları

Conflux, kullanıcılara benzersiz çok yönlülük sunar. Kurumun türünün tek örneği anlaşma tekniği, ademi merkeziyetçiliğe ayak uydururken yüksek verimi hesaba katar. Conflux, özellikle 3000-6000 tps için uygundur.

Bu uyarlanabilirlik aynı şekilde kuruluşa daha düşük oranlar talep etme yetkisi verir. Conflux, Ethereum’dan çok daha düşük maliyetlidir. Dapp tasarımcıları bu mütevazi maliyetleri son müşterilere verebilir. Conflux, gelecekte tüm daha dikkat çekici ve güçlü Dapp’leri bu şekilde devreye sokmak istiyor.

Kuruluşun Staking Sözleşmesi yetenekleri sayesinde, standart müşteriler bağımsız avantajlar elde edebilir. Coinlerinizi stake etmek için, onları belirli bir zaman dilimi için ağın akıllı sözleşmesine yerleştirmeniz yeterlidir. Ödülünüz daha istikrarlı olduğundan, işaretleme, değiş tokuştan daha güvenlidir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz