Coinbase NFT platformu beta sürümüyle yayında

Coinbase, beta sürümünde mevcut olan, değiştirilemez token (NFT) pazarının lansmanını duyurdu. Şu anda, bekleme listesinin bir parçası olan yalnızca bir avuç kullanıcı yeni özelliklerini deneyimleyebilir.

Yeni Coinbase NFT Marketplace

Amerikan devi Coinbase Çarşamba günü, değiştirilemez tokenlere (NFT) ayrılmış yeni pazar yerinin çevrimiçi olduğunu duyurdu. Herkes ziyaret edebilir, ancak platformun yeni özelliklerini yalnızca bekleme listesinde bulunan kullanıcılar deneyimleyebiliyor.

Pazar yeri, herkese erişime izin vermeden önce, bu sonbaharda oluşturulan bu bekleme listesindeki sıralamalarına göre kullanıcı çemberini kademeli olarak genişletecek. Şu an için ve sınırlı bir süre için Coinbase, NFT alım ve satımında herhangi bir işlem ücretinin (gaz hariç) uygulanmayacağını bildirdi.

LooksRare NFT Platformu Hakkında Tüm Detaylar

İnsanların zaten çok rekabetçi bir sektöre en son eklenenleri keşfetmelerini sağlamak için bir arama fiyatından oluşan bir strateji.

Coinbase NFT platformu özellikleri

Bu yeni platformla Coinbase, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı amaçlıyor;

“İnsanların sadece NFT alıp satmak için daha iyi araçlar istemediğini öğrendik: onları keşfetmenin daha iyi yollarını, doğru toplulukları bulmanın daha iyi yollarını ve birbirlerine bağlı hissedebilecekleri daha iyi alanları istiyorlar.”

Bulduğumuz ilginç tekliflerden biri, satış için listelenen her öğenin altında kendinizi ifade etmenize olanak tanıyan bir yorum sistemi sayesinde bu topluluk boyutudur. Geri kalanı için, genel sunum başka yerlerde bulduklarımıza çok benzer.

Ethereum (ETH) şu anda mevcut olan tek ağ, diğer blok zincirleri de yakında gelecek ve doğrudan kredi kartıyla ödeme imkanı olacak. Ayrıca Coinbase’in yalnızca onlarınkiyle değil, gözetim altında olmayan herhangi bir cüzdanla bağlantı kurmanıza izin verdiğini unutmayın.

Brian Armstrong’un şirketi bazen Binance veya FTX gibi diğer devler tarafından geçilmesine izin veriyor gibi görünse de, NFT sektörü, zorluk göz korkutucu olsa da, belki de kartların yeniden karıştırılmasına izin verebilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here