Codi Finance (CODI) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eylül 2021’de ortaya çıkan CODI Finance, ekosistemin bir IDO paneli, bir ödünç verme ve alma sözleşmesi gibi ihtiyaçlara yaratıcı cevaplar sunarak Solana ortamında kritik ilerlemeler kaydetti. Codi Finance, üç yönetimden oluşan tamamen açık ve merkezi olmayan bir ekosistemdir: bir IDO Launchpad, bir DEX ve bir merkezi olmayan ödünç verme ve satın alma sözleşmesi.

CODI Coin Nedir ?

CODI’nin en son başarısı, Solana ortamında ana merkezi olmayan ticaret olan Raydium’a yerel ve yönetim tokeni $CODI’nin dahil edilmesiydi. CODI Finance, Şubat ayının ikinci yedi günlük bölümünde Raydium’da dünyaya açıldı ve 2022’nin ana çeyreğinde merkezi olmayan bir ticarette listelenme garantisini yerine getirdi. Derin likidite ve hızlı değişim, Raydium’da $CODI ilanına destek oldu.

Ayrıca, birleşik işlemlerde takas yapmayı tercih etmeyen müşteriler için $CODI tokenları satın almak için seçmeli bir strateji sunar.

Codi Finance: Solana tabanlı bir DeFi ekosistemi

CODI, mevcut Solana IDO paneli sahnesini değiştirmeyi amaçlayan Solana tabanlı bir DeFi ekosistemidir. CODI Finance, yalnızca CODI insan grubunun ortamı çalıştırdığı ve talep ettiği bir DAO yönetim modelini kullanmayı beklemektedir. CODI Finance, aynı şekilde, maliyet besleme havuzları elde etmek için geçen yıl Oracle tedarikçisi Chainlink’i yönlendirmekle işbirliği yaptı.

Ayrıca, “$CODI” sahipleri çok geçmeden coinleri için harika bir APY için CODI’nin temeline yatırabilirler. Puanlama, her müşteriye eşdeğer bir fırsat sağlamak için beş seviyeye ayrılmıştır ve ödüller, puanlama düzeyine bağlı olarak değişir. CODI Finance ayrıca, devam eden diğer güvenilir işlemlerde $CODI listeleme planları ile kriptografik para piyasasında “$CODI” erişilebilirliğini genişletmeyi umuyor.

Elrond (EGLD) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

IDO CODI başlatma paneli tamamen işlevsel olduğunda, CODI insan grubundan kişiler, kaynakları projelere koymak ve erken atamalar almak için gerçekten ‘$CODI’ payını almak isteyecektir.

CODI de benzer şekilde dünyanın en büyük dijital para konumlandırma sitelerinden biri olan Coingecko’ya eklendi. Coingecko şu anda CODI finans yerel alanının $CODI’nin günlük değer gelişimini takip etmesine ve diğer CODI Finans bilgilerine yeterince yaklaşmasına izin veriyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here