Çin’de 2022 Metaverse Haftası Başlıyor

Metaverse, devasa iş ve sosyal potansiyele sahip son teknoloji bir inovasyon aşamasıdır. 5G/6G, insan yapımı beyin gücü, AR/VR, dağıtılmış bilgi işlem, IoT ve diğer son teknoloji veri çerçeveleri ışığında, meta veri tabanı, finansal çerçevelerin, müşteri deneyiminin ve gerçek dünya özüdür ve diğer şeylerin yanı sıra varlık paylaşımı, kaynak ilkeleri ve anlaşma sözleşmeleri tarafından desteklenir ve nihayetinde farklı araç ve aşamaların kesintisiz koordinasyonu ve geliştirilmesiyle şekillendirilir. 

Ana varsayımların gösterdiği gibi, metaverse piyasası 2025 yılına kadar 1 trilyon ABD doları değerinde olacak ve yıllık %13,1’lik bir yıllık gelişme hızı olacak.

Dahası, 2021 yılı bir metaverse dalgasını başlatarak, daha önce görme, duyma ve şu anda temas ve koku alma yoluyla yeniden içte ve dışta canlı bir deneyim tasarımı getirdi. Metaverse dünyası ayrıca, tek katmanlı bir tek sonuç düzleminden, alışveriş yapanların hissedebileceği, ilgilenebileceği, yapabileceği ve çaprazlayabileceği dört katmanlı bir alana dönüşerek bizi görsel medyanın dışına ve her şeyi kavrayan medyanın başka bir zamanına yönlendirdi.

ÇİN Metaverse Haftası, 20-21 Mayıs tarihlerinde Şanghay’da gerçekleştirilecek

Bu özel durumda, 2022 ÇİN Metaverse Haftası , 20-21 Mayıs tarihlerinde Şanghay’da gerçekleştirilecek ve tamamen metaverse uzmanları ve sevenler arasında arayüz oluşturma niyetiyle gerçekleştirilecek.

Metaverse veri toplama aşaması CC Global, 2022 Çin Metaverse Haftası’nda başlıyor. China Metaverse Week, metaverse, markalar, oyun, sosyal, semboller, NFT’ler, 3D, VFX, VR, AR ve Web3 girişimlerinden geliştiricileri, iş adamlarını, finansal destekçileri ve uzmanları bir araya getiriyor.

China Metaverse Week, geniş bir tema kapsamını kapsar ve metaverse geleceği için Çin ile dünya çapındaki metaverse endüstrisini ilişkilendiren bir ticari ticaret aşaması oluşturmaya tamamen niyetli, farklı derecelerde metaverse takdirini ele alır.

HSBC, The Sandbox Metaverse dünyasına giriyor

MetaUp2022 Metaverse Dijital Pazarlama Zirvesi, size Web3, metaverse (konsol/tedavi/önerme), blockchain, NFT’ler, GameFi, markalarda yeni iş bağlantıları ve endüstri ortaklarıyla dikkate değer ilişkiler kurma şansı sunarak, Çin ve dünya çapındaki metaverse marka tanıtım ortamını geniş bir şekilde kapsar. (savurganlık ürünleri, güzellik bakım ürünleri ve mükemmellik, FMCG, Perakende vb.), VR, AR, XR ve MR, sembol, AI, 3D, VFX gibi artırılmış gerçeklik yenilikler.

Metaverse bilgisayarlı reklamcılık endüstrisindeki önemli kalıpların yanı sıra “markaların yeni metaverse gelişmiş alanına nasıl bağlanabileceği” konusunda türünün tek örneği bilgi parçaları hakkında bir kavrayış edineceksiniz.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here