Cardano (ADA) Fiyatı 1 Dolarda Tutunabilecek mi?

Kripto piyasasının altıncı en büyük kripto para birimi ayıların tuzağına düştü. Bu, Cardano’nun yerel para birimi ADA’nın fiyatının piyasanın rüzgarını yakalamasıyla sonuçlandı. Haftayı, DEX SundaeSwap’ın piyasaya sürülmesi, metaverse Pavia ve rutin gelişim etkinlikleri ile Cardano adına iyi geçmişti.

Cardano’nun DEX SundaeSwap’ı, işe başarıyla giriş yaptı. DEX, ağdaki sıkışıklığa rağmen övgüye değer ölçütler kaydetti. Bununla birlikte, sektörden uzmanlar ADA fiyatının yükseliş duruşunu sürdürmesini bekliyordu ki kripto paralar çok sert düşüşler ile karşılaştı.

SundaeSwap Kullanıcılar için Yayında!

Cardano’nun merakla beklenen DEX’i nihayet kullanıcılar için yayında. SundaeSwap, ağ tıkanıklığından rahatsız olan eleştirmenlere rağmen bu aşamayı başarıyla geçti. Bu, birkaç kullanıcı işlemlerin tamamlanması için daha uzun bekleme sürelerine tanık olduğundan, protokolün belirli bir düzeye kadar benimsenmesini engelledi. Firmanın onayladığı ve DEX’in ve büyük NFT düşüşlerinin lansmanları sırasında gerçekleşmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, SundaeSwap, DeFi Llama’nın önerdiği gibi, TVL’yi bir günde 43 milyon doların en yüksek seviyelerine çıkardı. Aynı firma tarafından bildirildiği üzere Cardano ekosisteminin TVL’si şu anda 85 milyon doların üzerinde.

Bazı kaynaklara göre, SundaeSwap’ın hakimiyeti %94.20’ye yükseldi. Bu da alkışlanacak bir başarı.

SundaeSwap lansmanı, Cardano’yu 1,32 dolardan 1,42 dolara %7,5’lik bir artışa doğru itti. Bununla birlikte, kripto piyasasının düşüşü ile ADA coin fiyatı 1 dolarlara çok yaklaştı.

Cardano’nun Metaverse Projesi Pavia

Cardano’nun metaverse projesi Pavia oldukça iyi bir performans sergiledi ve Cardano’dan daha fazla proje inşa etmeye ikna edebilir. Bazı kaynaklara göre, Pavia’daki arsaların değeri, Cardano’nun NFT pazarı olan CNFT’de 30.000 ADA’ya kadar çıkıyor.

Olumlu gelişmeler sayesinde şuanlık 1 dolar üzerinden tutunmayı başarabilen Cardano (ADA) düşüşün devam etmesi sonunda malesef düşüşünü sürdürebilir. Kripto piyasası tekrardan toparlarsa ADA için ilerleyen süreçte gelişmeler güzel duruyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here