2022’de Patlamaya Hazır En iyi Metaverse Kripto Oyunları

Metaverse ve NFT oyunlarına odaklanan kripto piyasası şu anda yanıyor, birçok altcoin ve IDO projesi havada uçuşuyor. GameFi, NFT’ler ve Metaverse, hepsi devasa bir mega trendde birleşen en büyük kripto trendlerinden üçü. Bu önemli fırsatlardan nasıl yararlanacağınızı mı çözmeye çalışıyorsunuz ?

Bu makalede Metaverse kripto oyunlarındaki yenilikleri ve en yüksek potansiyele sahip oyun coinlerinden bazılarının hangisi olduğu konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Flight of the Ages (FOTA)

Flight of the Ages (FOTA) bir MOBA-RPG oyunudur, bu yüzden ordular kurmak yerine kahraman karakterinizi geliştireceksiniz. Mükemmel bir deneyim için, AR ve VR’nin bir karışımı olan Microsoft’un Mesh MR’sini (Karma Gerçeklik) kullanabilirsiniz.

Eğer bir oyuncuysanız, bu oyunda metaverse yolculuğunuza başlamak için seçebileceğiniz sekiz ırkınız ve üç dünyanız var. Bu oyun, aşağıdakiler gibi bazı heyecan verici özellikler sunar:

 1. Oynatmak İçin Kirala özelliği
 2. Pazar Yeri : Kullanıcılar kahramanları, görünümleri veya ekipmanları NFT olarak alıp satabilir
 3. Merkezi Olmayan Kimlik cüzdanı : Kullanıcılar, FOTA Metaverse’de bir avatar kullanmak için bu kimliği kullanabilir.
 4. Farming : Kullanıcılar, diğer LP jetonları ile birlikte çiftçilik yaparak $FOTA kazanabilirler.
 5. Çapraz NFT özelliği : kullanıcıların mevcut NFT’nizi FOTA Metaverse’nin bir parçası haline getirebileceği ve yeni oyuncuların başlamasını kolaylaştırabileceği anlamına gelir.

Ayrıca, projenin halihazırda iki güvenlik denetimi gerçekleştirdiğini belirtmek önemlidir: Biri CertiK’ten ve diğeri Hacken’den. Bu nedenle, bu p2e oyunu NFT’leri, Metaverse’leri ve Farming’i oyundan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacak şekilde yerleştirir.

Flight of the Ages (FOTA) Coin Nedir ?

Ortakları ve yatırımcı listesi etkileyici; Microsoft, Dextools, Dexforce, Hacken, 2crazyNFT, Labs Group, DCI, BCA, Chilli Pad, CertiK. Öte yandan, FOTA için yol haritası agresif. Ocak 2022’de, satın alabileceğiniz ve özel satışlarını yapabileceğiniz yeni kahramanlar ve FOTAlands’ı piyasaya sürmeyi bekliyorlar. Ayrıca, 1. çeyrekte diğer hedeflerin yanı sıra hibrit farming başlatmayı, IDO’larını tamamlamayı ve PancakeSwap’ta listelenmeyi bekliyorlar.

Öte yandan, Oyun Ödülleri için tokenlerin %65’i mevcut olduğundan, birçok platform ve oyundan daha fazla token halka açıktır. Toplam arz 700 milyon olacak ve dolaşımdaki arzları madencilik nedeniyle değişecek. İDO planları şöyle:

 1. Binance üzerinde bir IDO Launchpad ve Houbi / Kucoin & Gate üzerinde bir IEO
 2. PancakeSwap üzerinde bir IDO Launchpad

Ayrıca, FOTA’nın Hazinesi agresif bir enflasyonla mücadele politikasına sahiptir ve yalnızca bir token, $FOTA kullanmayı ve geri alımları ve coin yakmaları dahil etmeyi amaçlamaktadır.

Pax World (PAXW)

Pax World, Metaverse’de insanlar arasındaki iletişime odaklanır. Bu dünyadaki her şey, sosyal, eğitimsel veya ticari amaçlarla başkalarıyla etkileşim kurmakla ilgilidir. Pek çok farklı cihazı destekleyerek ve düşük donanım gereksinimlerine sahip olarak kendi dünyalarına girmeyi kolaylaştırıyorlar.

Ayrıca, Pax World aşağıdaki kilometre taşlarına ulaştı:

 • Video, ses, 3D ve yüz tarama desteği içeren çalışan ürün
 • Ocak 2022’de İsviçre’de bir demo lansmanı. Şu anda 10.000 kişi kayıtlı.
 • 5 milyon dolarlık tohum parası topladılar.
 • Kullanıcıların stake etme özelliğine sahip olacağı bir DAO mekanizması şu anda geliştirilmektedir.
 • Arazi satışları için NFT’leri, etkinlik biletleri ve sosyal veya eğitim etkinlikleri için ödeme yapmak için kullanabileceğiniz 3D NFT’leri içeren bir pazar yeri geliştiriyorlar.

Pax World (PAXW) Coin Nedir ? 

$PAXW, toplam 1 milyar $PAXW arzı ile oyunun yerel BEP-20 coinidir. Ayrıca ortaklar, ekosistem ve Topluluk arasında belirteçlerin %40’ı halka açık olacaktır. Ayrıca, Topluluk dışındaki tüm gruplar ve İDO’dan gelen fonlar, her zaman aradığımız bir şey olan kilitlenme ve hak kazanma dönemlerine sahiptir.

Bugünlerde Pax World IDO Trustpad’de gerçekleşecek ancak henüz bir tarih belirlenmedi. IDO’da satın alınabilecek 7,5 milyon PAXW token olacak. $PAXW tokeninin emisyon oranları şu anda bilinmiyor.

CyberTrade (CCASH)

CyberTrade, sizin gibi insanların onu fethetmesini bekleyen fütüristik görünümlü bir şehre sahip Binance Smart Chain üzerine kurulmuş bir oyna ve kazan metaverse oyunudur. Bu MMO rol yapma oyununda (RPG) bir dövüşçü seçmeniz, en iyisi olmanız ve bu süreçte CyberCash ($CCASH) kazanmanız yeterli.

Ayrıca CyberTrade’in üç ana bileşeni vardır:

 1. Drag yarışları: Bu yarışları oynamak için kullanıcıların 2 NFT’ye ihtiyacı vardır. Kazanırsanız $CCASH kazanırsınız ve seviye atlarsınız.
 2. Dövüş oyunları: Kullanıcılar kendi aralarında savaşabilir ve her galibiyet için $CCASH kazanmaya başlayabilir.
 3. Crypto Citizen : Bu özellik Metaverse oyun endüstrisini değiştirecek. Metropolit şehrinin vatandaşı olduğunuz devasa çok oyunculu çevrimiçi RPG’dir. Governance, Citadel, Purge, Rugpull Zone ve Portal, Crypto Citizen’de bulunan oyun mekaniklerinden bazılarıdır. Bu oyunu oynamaya başlamak için sadece bir karaktere ihtiyacınız var.
 4. Rent to Play özelliği : Crypto Citizen Portal özelliği, NFT meraklılarına ve oyunculara yatırım yapmadan önce oyunu deneme şansı sunacak. Biraz oyun NFT’si yatırmanız gerekiyor ve $CCASH kazanmak için kullanabileceğiniz ücretsiz olarak kiralık bir metaverse avatarı veya aracı alacaksınız.

CyberTrade (CCASH) Coin Nedir ?

Ayrıca, yol haritasına göre, Drag Races Alpha, Q1 2022’de geliyor. Ayrıca $CCASH, Metropolit’te kullanılan ve oyuncularına gerçekten faydalı özellikler sunan deflasyon mekanizmasına sahip yerel tokendir. Buna Vatandaş Sıralaması, Yönetim Hakları, Ödül Sistemi, Stake ve diğer belirteç yardımcı programları dahildir.

CyberTrade, gelirin %25’ini bir ödül havuzuna yeniden dağıtacak ve %12,5’i yakılacaktır. Bu, $CCASH’ın uzun vadeli fiyat artışına yardımcı olacaktır. Ayrıca, platformun, birincil satışların değerinin %50’si kadar bir piyasa fiyatından geri alımlar gerçekleştirerek uzun vadeli token fiyat gelişimini desteklediğinden bahsetmek önemlidir.

Ek olarak, uzun vadeli $CCASH sahipleri, token likiditesini kilitlemek ve NFT arazi satışlarına katılmak ve pasif gelir elde etmek için çeşitli stake programları kullanabilir.

Ancient Kingdom (DOM)

Ancient Kingdom, eski bir dövüş sanatları oyunudur. Ekip, mobil oyun indirmelerinde lider bir destinasyon olan Vietnam’da bulunuyor. Açık olmak gerekirse, Filipinler için Axie Infinity ne anlama geliyorsa, Antik Krallık’ın da Vietnam için aynı olmasını istiyorlar.

CoinMarketCap’te Antik Krallık Airdrop kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanya 4 Ocak – 25 Ocak 2021 tarihleri ​​arasında geçerli olacak. Katılmak için sayfaya kaydolmanız ve bazı sosyal medya adreslerini takip etmeniz gerekiyor; BSC Adresinizi girin, o kadar.

Ayrıca, Ancient Kingdome, aralarından seçim yapabileceğiniz altı karakter tipine sahip bir P2E oyunudur ve kazançlar oyun içi faaliyetlerden, yönetim tokenlerini stake etme, NFT pazarında ticaret yapma ve farming’den gelir.

Ancient Kingdom (DOM) Coin Nedir ?

Lansman tarihi artık herhangi bir gün açıklanacak; Merkezi veya merkezi olmayan bir borsaya sahip olmayı planlayanlar, 2. çeyrekte tokenlerini listeleyebilir. Henüz mevcut olmayan son bir şey, ancak yılın ilerleyen saatlerinde bir token yakma programı için yol haritalarının bir parçası.

Toplam arz, BEP-20 standardına sahip 2 milyar token olacaktır. Ayrıca, $DOM coinin neredeyse %60’ı likidite ve ödüller arasında halka açıktır. Ayrıca, içeriden öğrenenler ve erken yatırımcılar için kilitlenme süreleri ve hakediş programları da var.

Öte yandan, 11 Ocak’ta IDO, Infinity Launchpad ve Gamesstarter’da gerçekleşecek. Takip eden hedefleri PancakeSwap ve MEXC ve Gate.io gibi borsalarda listelenmek olacak.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz