Bored Apes NFT yaratıcıları Metaverse evreninde!

Yuga Labs, NFT dünyasında Bored Ape Yatch Club (BAYC) koleksiyonunun arkasındaki başlangıç ​​olarak bilinir. Geçtiğimiz günlerde CryptoPunks ve Meebits’in fikri mülkiyetinin satın alındığını duyurarak zaten dikkatleri üzerine çekmişti. Dün de metaverse evreninden sanal arsa satın aldıklarını açıkladılar.

Geçen yıl açıklanan APECoin token projesinin aynı anda gün ışığına çıkması dışında, şu anda hala çok az bilgiye sahibiz. Öte yandan, dikkatli olun, aynı adı taşıyan bir token 48 saatten daha kısa bir sürede 2’den 17 sente yükseldi. Tuzağa düşmeyin, bunun projeyle hiçbir ilgisi yok ve likiditesi yok, burada tartışılan gerçek token bu yazı yazılırken henüz listelenmemiş.

Satın Alınabilecek En iyi NFT Coinleri

Yuga Labs’in metaverse oyunu bu nedenle fon toplamak için yatırımcılara zaten sunulmuştu. MetaRPG olarak adlandırılmalı ve içeriği hakkında bugün bildiklerimiz, karakterleri oluşturmak ve donatmak için NFT’lerin kullanımıyla sınırlıdır. Evren ayrıca APECoin’e dayalı bir parasal sistem kullanacaktır.

Başlangıç ​​için önemli bir yıl

Yuga Labs, sanal evrenini başlatmak için 200.000 arsayı satışa çıkaracak. Bunlar, her biri 178 milyon dolardan iki ayrı satış aşamasında satılacak.

Sandbox (SAND) Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Geçen yıl, girişim 127 milyon dolar net gelir elde etti. Mevcut yeni beklentilerle, bu yıl 455 milyon dolara güveniyor. Ayrıca Bored Ape Yat Kulübü’nün geçen hafta bir NFT oyun stüdyosu olan Animoca Brands ile bir ortaklık ilan ettiğini de belirtmek gerekir.

BAYC, bunun 7 aydır üzerinde çalıştığını ve ne yazık ki Müşterini Tanı (KYC) doğrulama sürecinin gerekli olacağını, ancak bu projenin her şeye rağmen toplumu memnun etmesi gerektiğini belirtiyor. Belki de ana şirket Yuga Labs’ın bu ünlü metaverse projesiyle ilgili bir haber olabilir, ancak spekülasyon yapmadan önce daha fazla somut bilgi beklememiz gerekecek.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here