Bitcoin En Yüksek Seviyelerinden %40 Düştü

Kripto piyasası şu anda Bitcoin önderliğinde büyük bir düşüşün içerisinde. Bu düzeltme, açgözlülük ve korku göstergesini 10’a yakın aşırı korku seviyelerine doğru sürüklüyor. Bununla birlikte, Bitcoin fiyatı bir düşüş trendi veya düzeltme aşaması geçirirken, piyasa trendiyle daha da düşecek mi ?

Bitcoin fiyatı, en yüksek seviyelerini her kırdığında genellikle büyük bir geri çekilme yaşar. Yeni tüccarlar bu alana girme fırsatı buldukça, sağlıklı bir fiyat rallisi için düzeltme çok gereklidir. Şu anda, %40’lık bir düşüşle piyasa hissiyat olarak aşırı derecede düşüşte.

Bitcoin Fiyatı Daha da Düşecek mi ?

YouTuber, Blockchain Backer, düşüş aşamasının Bitcoin’in 60 bin dolar civarında gezindiği zaman başladığına inanıyor. BTC fiyatı her %40’tan fazla geri çekildiğinde, varlık için iyi bir sıçrama alanı yaratır.

Bununla birlikte, YouTuber hala varlığın 40 bin doların hemen altındaki alt seviyeleri ziyaret ettiğini görüyor. Ve çok yakında varlık, en güçlü likidite alanlarından biri olduğu için 40 bin doların hemen altına düşer düşmez toparlanabilir. 

Toplu olarak, Bitcoin düzeltmeleri çok gerekli ve fiyat rallisinin en ayrılmaz parçası. Ve bu nedenle, fiyat kayda değer bir düşüş yaşarsa, piyasa duyarlılığının biraz istikrarlı olması ve aşırı korkuya kapılmaması gerekir.

Balinalar ve boğalar, zayıf eller tarafından bırakılan holdingleri biriktirmek için her zaman böyle bir fırsat ararlar. Bu nedenle, BTC fiyatı henüz oldukça düşüşte olmasına rağmen, duygular aşırı düşüşten ziyade umut verici olmalıdır.

Piyasalar

Son Yazılar

Önceki İçerikCelo (CELO) Coin Nedir ?
Sonraki İçerikHolo (HOT) Coin Nedir ?

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here