Bir CryptoPunk NFT 2.6 milyon dolara satıldı

Uzun zamandır böyle bir fiyata ulaşılamamıştı. CryptoPunks koleksiyonundaki takas edilemeyen tokenlerden (NFT’ler) biri az önce 2,6 milyon dolara satıldı. Mevcut duruma rağmen taban fiyatlarda da bir artış olduğunu görüyoruz.

CryptoPunk #4464 2.6 milyon dolara satıldı

Toplamda, CryptoPunk 2.500 ETH ile takas edildi. Sadece ETH’deki toplamı düşünürsek, tüm zamanların en pahalı 4. CryptoPunk’ıdır. Ancak fiyatı dolar olarak düşünürseniz (ki mevcut bağlamda yapmanız gerekir), koleksiyon tarihindeki “sadece” en pahalı 15. punktur. Yine de haberler, ne BTC ne de ETH’nin önemli ölçüde hareket etmeyi başaramadığı bu ayı piyasası zamanlarında hoş bir olay olarak görülebilir.

Büyük NFT koleksiyonların taban fiyatları hareketleniyor

NFT koleksiyonlarının taban fiyatları, ayı piyasasının ardından keskin bir şekilde düştüğü son günlerde değişme eğilimindeydi. Ek olarak, NFT’lerin ana koleksiyonlarının dünden beri yeşilde olduğunu gözlemliyoruz ve bu da yenilenen bir ilgi gösteriyor.

Ancak tedbirli olmakta fayda var. Makro bağlam, bu hafta gerçekten iyimserliği teşvik etmiyor ve kripto para dünyasındaki kriz henüz bitmiş değil.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz