Ayı piyasasında balinalar toplu olarak Bitcoin satın alıyor

IntoTheBlock’tan gelen verilere göre Bitcoin balinaları oyuna geri dönecek gibi görünüyor. Savaştaki en büyük cüzdanların geri dönüşüne şahit oluyoruz, bu Bitcoin için potansiyel bir dip işareti mi?

Balina cüzdanlarında 116.000 BTC

Bu hafta, kripto ekosistemindeki en büyük hesapların cüzdanlarına aktarılan yaklaşık 116.000 BTC ile Şubat ayından bu yana en büyük girişi oldu. Uzman şirket IntoTheBlock’un analizleri için bu, potansiyel bir dip işareti olabilir:

 Bu adresler büyük bir düzeltmeden sonra toplu olarak satın alma eğiliminde olduğundan, bu, bitcoin için potansiyel bir dip işareti olabilir.

Ayrıca en büyük balinalardan birinin portföyünde önemli işlemler tespit edildi. Gerçekten de, bu Haziran ayında 927 Btc’den daha azını satın almazdı. Bazı analistler için fiyatların potansiyel olarak tersine çevrilmesi için bir birikim stratejisi.

Birçok analist için kriptolar, genel olarak finansal piyasanın durumunu önceden haber verir. Bir dip bulunmadıkça, geleneksel piyasaların yeniden yükselmeye başladığını hayal etmek zor.

Bitcoin’in başı hala dertte

Bitcoin bu hafta yaklaşık %30 düştü ve 20.000 dolar civarında seyrediyor. Uzman site Glassnode’a göre Bitcoin, 23.430 “gerçekleşen fiyatının” 3.000 dolar altında işlem görüyor. Bu, dolaşımdaki tüm bitcoinlerin ortalama satın alımını hesaplayan bir göstergedir. Bu, özellikle şu anda zararda olan yeni başlayanlar için karmaşık piyasa koşullarının iyi bir örneğidir.

Bitcoin bu yıl değerinin yarısından fazlasını kaybetti

Bitcoin, 20.000 dolarlık alanda savaşmaya devam ediyor ve hafta ortasındaki bazı cesaret verici sinyallere rağmen, kendisini bu alandan çıkaramıyor. Bir düşüş durumunda, Bitcoin’in 17.000 dolar alanına doğru düşüş yaşaması muhtemeldir.

Karmaşık bir makro-ekonomik bağlamda, Bitcoin darbe alanlarda başı çekiyor. Önümüzdeki birkaç ay, bu eğilimin devam edip etmeyeceğini veya büyük bir toparlanmanın kripto para birimleri kralının uyuşukluktan çıkmasına izin verip vermeyeceğini bize gösterecek.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz