Avrupa’nın en büyük kripto borsası Bitstamp, Shiba Inu (SHIB) listeledi

Uzun bir süre sonra, Shiba Inu (SHIB), Avrupa’nın en büyük kripto para borsa platformu olan Bitstamp’ta listelendi.

Listeleme, Bitstamp’ın SHIB topluluğuna 2022’de listeleyeceğine dair söz vermesinin ardından geldi. Yaklaşık altı ay sürmüş olsa da, meme coin ticareti yapmak isteyen SHIB tüccarları veya Bitstamp kullanıcıları artık bunu rahatça yapabilir. 

Bitstamp, blog sayfasında Shiba Inu’nun listelendiğini “Siz sordunuz, dinledik! İşte SHIBA INU (SHIB).”

Makalede Bitstamp şöyle diyor:

“SHIBA INU, güzel bir köpek resmiyle övünen, tamamen kaygısız olarak başlayan bir projedir, ancak şimdi arkasında inanılmaz büyük ve canlı bir topluluk vardır. Bildikleri nedenlerden dolayı insanlar bu köpek temalı tokene akın etti ve ona milyonlarca dolar atmaya başladı. Popülaritesi arttıkça Bitstamp topluluğumuzdan tokenin borsamızda listelenmesi talepleri de arttı. Böylece siz de artık SHIBA INU’nun gururlu bir sahibi ve ShibArmy’nin bir temsilcisi olabilirsiniz.”

Bitstamp’ta Shiba Inu tokenlerinin ticareti ve transferi

Shiba Inu transferlerine 6 Haziran 2022 Pazartesi gününden itibaren izin verildi. Bitstamp kullanıcıları, bu süre zarfında limitsiz siparişler tamamlanmayacaktır.

Ancak limit emirler bugünden (Haziran 2022 Salı, 11:00 UTC) karşılanmaya başlayacak ve o andan itibaren emirler tamamlanmaya başlayacaktır.

Tam ticaret, emir defterleri yeterli likiditeye ulaştığında başlayacaktır. Likidite sağlandığında Bitstamp, tüm emir türlerini etkinleştirecek.

Şu anda Bitstamp’ta mevcut olan tek Shiba Inu çiftleri SHIB/EUR ve SHIB/USD’dir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz