Alpine F1 Fan Token Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Spor alanında kripto para projeleri gerçekten popüler hale geldi. Hayranlarla etkileşim kurmanın ve favori takımlarına bahis oynamanın yeni bir yolu. Bu kripto para birimlerinden biri, 21 Şubat’ta piyasaya sürülen Formula 1’in ALPINE’idir.

Alpine Coin Nedir ?

Binance akıllı zincirini temel alan APLINE, hayranların deneyimlerinde devrim yaratmaya çalışıyor. Token teslimi ile ilgili genel olarak yararlı etkinlik, BWT Alpine F1 Team hayranları için hem fiziksel hem de sanal yarış pistinde olağanüstü yollarla F1 Team hayranları için daha değerli ve çok yönlü bir fan iletişim deneyimi yaratmak için potansiyel sonuçları sergileyen farklı markaları araştırmasında BWT Alpine F1 Ekibine yardımcı olacaktır. 

Bu, Binance tarafından imzalanan ilk Formula 1 ortaklığıydı. Binance, dünyanın en ünlü iki kulübü Paris Saint-Germain (PSG) ve Juventus (JUV) için taraftar tokenlarını sunarak futbol taraftarlarının ve kripto yerel alanının ilgisini çekti. Formula 1’de bir fan token yapmak için yapılan yeni hareket, topluluğuna daha fazla Formula 1 hayranı getireceğinden, blok zinciri için bir başka belirgin avantajdır.

MovieBloc (MBL) Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Alpine Coin Fiyatı

ALPINE coin fiyatı, başlangıçta 1 $ değerindeydi. Ancak birçok Binance kullanıcısı toplu alım satım yapmaya başladı. Alpine F1 Takımı iyi bir yatırım olduğundan, bu değer gelişimi muazzam olabilir, belki de LAZIO ve PORTO gibi geçmiş faaliyetlerden önemli ölçüde daha belirgin olabilir.

Bu makalenin kelimelere döküldüğü sırada, Token’ın mevcut değeri 5,83 dolar civarındaydı. Fiyat, günlük en düşük seviyesi 3.14 dolar ve en yüksek seviyesi 7.34 dolar. Önemli olan ticaret hacmidir. Kripto paranın ticaretinde yaklaşık 1.2 milyar dolarlık bir artış oldu, bu %504.58’lik bir artış. Bunun nedeni yarış sezonunun yaklaşması ve ALPINE sponsorluğunun birçok kişinin dikkatini çekmesi olabilir.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here