10 Şirket, Shiba ödemesi kabul etti

Kripto para ödeme şirketi Flexa, Shiba Inu’yu platformlarına entegre ettiklerini duyurdu. Geliştirme, SHIB’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çeşitli mağazalarda kabul edilmesinin kapılarını açtı. Flexa’nın GameStop, Lowe’s, Nordstrom ve Bed Bath & Beyond gibi şirketlerle bağlantıları vardır.

Shiba Inu, dünya çapında bir ödeme şekli olarak geniş çapta kabul görmekte ve gerçek dünyada kullanım durumunu artırmaktadır. Üstelik sadece Aralık 2021’de 10 farklı şirket ve mağaza, SHIB’yi ödeme yöntemi olarak kabul etti.

Shiba Inu’yu ödeme sistemi olarak kabul eden şirketler

1. Nerdy Frames
2. Ask The Doctor
3. GameStop
4. Lowe’s
5. Petco
6. Bed Bath & Beyond
7. Ulta Beauty
8. Shiba Coffee Company
9. Shiba Mobile Repair
10. AMC Theatres.

Ancak, söz konusu şirketlerden beşi, Flexa aracılığıyla ödeme seçenekleri olarak entegre edilmiştir.

Gelişme, Shiba Inu’nun kitleler arasındaki görünürlüğünü artırıyor ve meme-token ana akım izleyici kitlesine çoktan ulaştı. Daha fazla sayıda işletme SHIB’yi ödeme olarak kabul ettiğinden, önümüzdeki günlerde fiyata nasıl bir etki edecek merakla bekleniyor.

Ask The Doctor, Shiba Inu’yu kabul etmenin şirkete fayda sağladığını ve web sitelerine gelen trafiğin 100 kat arttığını açıkladı. 2021’in sonuna kadar daha fazla şirketin ödeme olarak Shiba Inu’yu kabul ettiğini duyurması sürpriz olmaz.

Shiba’yı gelecekte neler bekliyor ?

Shiba Inu, stratejik bir işe alım sözleşmesinde Avustralya merkezli Playside Games ile bir oyun ortaklığını duyurdu. Bununla birlikte, yeni imzalanan ortaklık, çok oyunculu bir Koleksiyon Kart Oyunu geliştirmek için sabit fiyatlı bir anlaşma üzerinde yürütülüyor.

Shiba ayrıca metaverse dünyasına da adım atmaya hazırlanıyor. Shiba Metaverse Oyun Lansmanına Hazırlanıyor başlıklı içeriğimizde bu konuda sizleri bilgilendirmiştik. Bu önemli gelişmelerin yaşandığı Shiba’da kullanıcıları fiyatında sert hareketler ümit ediyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz