Shiba Metaverse Oyun Lansmanına Hazırlanıyor

Kripto para fiyatları için düzeltme, covid belirsizliği hüküm sürmeye devam ettikçe olacak gibi görünüyor. Bitcoin ve başlıca kripto para birimlerinin çoğu, hafta boyunca olumsuz haberlerle olumsuz hareketler sergiledi. Yine de, meme coin Shiba Inu, önemli kazançlarla piyasa değerini yükseltti. Bununla birlikte, 29 Kasım’da Kraken borsasında listelenmesiyle Shiba Inu, kısa vadede daha büyük bir kullanıcı kitlesini kazanmayı hedefliyor.

Shiba Sıradışı Metaverse için Çalışmalarını Sürdürüyor

ABD’deki tanınmış teknoloji firmalarından Activision’ın eski başkan yardımcısı David Volks,  Shiba’nın Metaverse’ine girmesine yardımcı olacak bir oyna-kazan NFT oyunu oluşturmaya büyük ilgi gösterdi. Geçiş, SHIB ekibi tarafından 2022 yılına kadar gerçekleştirilecek. Shiba Inu Shytoshi Kusama’daki bir proje lideri, platformun Facebook’un Meta’sından daha sıra dışı olmak için ekstra çaba sarf ettiğini açıkladı.

Balinalar Shiba Biriktirmeye Devam Ediyor

Shiba, zengin Ethereum cüzdanları listesinde %42’nin üzerinde bir artışla balina birikiminde olağandışı bir artış gördü.WhaleStats verilerinde, toplam 48.004.861.881.545 SHIB değerinde 2.3 milyar dolar üzerinde muhafaza ediliyor.

Birikme hareketi, balinaların Shiba’ya yönelik duyarlılığını daha da doğruluyor. Bu arada, Shiba coin fiyatı 24 saat içinde % 26,34’ten fazla artarak Salı günü 0,00005056 $’a ulaştı. Önümüzdeki günlerde yeni rekorlar kırmayı hedefliyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz