Zilliqa (ZIL) Coin Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Metaverse tüm hızıyla geri döndü gibi görünüyor. En azından Zilliqa (ZIL) sizi buna inandırabilir. ZIL coin, çok heyecanlı Metapolis projesini başlatmaya hazırlanırken sert yükseliyor. Yatırımcılar, projenin en ünlü metaverse oyuncularına bile meydan okuyacağına inanıyor ve duyarlılık, ZIL kripto fiyat tahminlerine olan ilgiyi artırıyor.

2018’de başlatılan ağ, Ethereum (ETH) gibi dapp platformlarıyla rekabet edecek şekilde inşa edildi. Saniyede binlerce işlem vaat eden proje, yıllar içinde fiyatta iniş çıkışlar gördü. 2021’de, tüm kripto endüstrisinin patlaması ve çöküşüyle proje baş döndürücü bir hızla inişler, çıkışlar yaşadı.

Aralık ayında metaverse projeleri tanıtmışlardı. Duyuru kripto para birimine bir hype yaşattı. Ama zamanlama olarak kötü bir döneme denk geldiği geldiği için fiyat hareketlerine etki etmemişti.

Ancak geçtiğimiz hafta Zilliqa, Metapolis’in yakında piyasaya sürüleceği vaadiyle sahiplerini yeniden heyecanlandırıyor. Ağ, ürününü 2 Nisan’da piyasaya sürüyor ve Miami’deki bir etkinlikle lansman için geri sayım başladı.

Zilliqa (ZIL) Coin Fiyatı Uzun Vadede Ne Olur ?

Zilliqa’nın vaat ettiği Metapolis alanı oldukça cazip görünüyor. Geliştiriciler, alanın Epic Games’in Unreal Engine ve Nvidia’nın (NASDAQ: NVDA) Omniverse gibi bir dizi endüstri lideri video oyunu geliştirme aracı kullanılarak oluşturulduğunu söylüyor. Lansman yaklaştıkça ve yatırımcılar daha fazla ayrıntı elde ettikçe, ZIL kripto fiyat tahminleri yükseliyor.

Cardano (ADA) Fiyat Tahminleri ve Yorumları

Gerçekten de, geçen haftaki haberler sonrasında ZIL coin fiyatı %150’nin üzerinde arttı. Bugün daha da yükseliyor. kripto para, yaklaşık 6 milyar dolarlık işlem hacmiyle %74 arttı.

Zilliqa yükselmeye devam edecek mi ? Bazı ZIL kripto fiyat tahminlerine bir göz atalım ve analistlerin ne düşündüğünü görelim:

  • DigitalCoinPrice, ZIL’in daha düşük bir hızda kazanmaya devam etmesini bekliyor. 2022’nin sonunda, 22 sentlik bir fiyat öngörüyor.
  • Wallet Investor, ZIL’in önemli kazanımlarını koruyacağından o kadar emin değil. 10 sentlik bir Mart 2023 fiyatı öngörüyor.
  • Gov Capital, önümüzdeki 12 ay içinde yalnızca küçük kazançlar bekliyor ve ZIL’de gelecek yılın Mart ayına kadar 18 sent fiyatlandırıyor.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here