Yuga Labs Metaverse Nisan’da Geliyor

Yuga Labs, birkaç değiştirilemez token (NFT) koleksiyonunu bir araya getiren, Animoca Brands stüdyosu ile geliştirilen oyunu, Cumartesi günü birkaç bilgi veren bir fragmanla resmen duyuruldu.

Mart ayının kesinlikle Yuga Labs’ın duyuruları birbirini takip ettiğinden, bugüne kadarki en sonuncusu da metaverseleri hakkında daha fazla ayrıntı sağlıyor. Cumartesi günü stüdyo, Twitter’da bizlerle bir buçuk dakikalık bir fragman paylaştı. The Doors grubunun “ Break on Through” arka planına karşı düzgün animasyon görsellerine sahip bu video , bize oyunun adını da anlatıyor:

 

Yuga Labs’in metaverse’sinin Nisan ayı için planlanıyor. Ve o zamana kadar, evrende bulunan elementler hakkında kesin bir bilgimiz yok.

Video , Bored Ape Yatch Club (BAYC)  web sitesinde ve YouTube kanalında orijinal olarak keşfedilen görsel kodlar kullanılarak başlıyor. Franchise adına bir barın önünde balık tutan bir Maymun görüyoruz , bu daha sonra içmek için acele ettiği bir iksir yakalıyor.

Bu, onu, değiştirilemeyen tokenların (NFT’ler) farklı koleksiyonlarından karakterlerle karşılaştığı Diğer Tarafa taşıma etkisine sahiptir :

  • SharkDAO / İsimler;
  • MeebitsDAO;
  • MeebitsDAO ;
  • World of Women ;
  • CoolCats ;
  • Mutant Ape Yatch Club (MAYC) ;
  • CrypToadz ;
  • CryptoPunks.

NFT pazarı için bir nimet

Henüz açıkça teyit edilmemiş olsa da, fragmandaki tüm bu görünümler, Otherside’ın daha önce bahsedilen çeşitli evrenlere ait NFT’lerin kullanımını içeren bir oyun olduğunu düşündürüyor.

Bu duyurunun ikincil piyasaya önemli ölçüde fayda sağladığını belirtmek de fayda var. Gerçekten de, Ocak ayının sonundan bu yana NFT sektörü faaliyette bir düşüş yaşadıysa, ilgili koleksiyonların hacmi yeniden canlandı.

ApeCoin (APE) Fiyat Tahminleri ve Yorum

Örneğin, CrypToadz ile gösterebiliriz. Bu, 24 saat boyunca 12 satış hacmi için NFT başına ortalama 1,89 ETH fiyatıyla 9 Mart’ta düşük bir nokta kaydetti. Yuga Labs duyurusunun yapıldığı Cumartesi günü, hacim ortalama 3,95 ETH fiyatla 581 satışla zirve yaptı.

BAYC ve MAYC, ApeCoin (APE) tokeninin açıklanmasından sonra şekillenen trendi de doğruladı . Gerçekten de, Ape’li topluluk üyeleri bir airdrop için uygundu.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here