Vortex Brands, 8 Adet S19j Profesyonel Kripto Madencilik Makinesi Temin Etti

Vortex Brands oluşumuna fazladan olarak kripto madencilik makinelerini almaya hazırlanıyor. Firma, Bitcoin madenciliği faaliyetlerini büyütmeyi hedefliyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Bitcoin madencilik kuruluşu olan Vortex Brands Co, Bitcoin madencilik faaliyetleri sebebi ile fazladan 19j Pro makineleri temin ettiğini açıkladı. Kripto para birim alanında faaliyetlerde bulunan kuruluş bu sebeple hali hazırda iş gören S19j Pro makinelerinin total miktarını on dört makine üstüne çıkartıyor.

Kaliforniya konumlu kripto oluşturma kuruluşu, yeni makineleriyle bu on dört total yapının hashrate potansiyelini hemen hemen yüzde yüz gibi bir yükselme değeri ile 2,800 Terrahash’a tırmanmasını umuyor. Kuruluş, sipariş edilmiş makinelerin kendi bünyelerine alımını ve paylaşımının ilerideki bir iki hafta içerisinde faaliyet göstermesini umuyor.

Kuruluş, 2021 yılının eylül ayında Bitcoin kripto yaratıcı faaliyetlerine start verdiğini ifade etti. O vakitten bu yana şirket Bitcoin madenciliği çalışmalarını büyüttü ve bu yapıdan kazanılan bir diğer kazanım karın yüzde on beşlik temettü yol haritasını, misyonunu faaliyete dökmeye başladı.

Vortex Brands ek olarak bu sözleri de aktardı: “İnsanlara vaat ettiğimiz gibi, paydaşlarımıza Bitcoin Madenciliği faaliyetlerimizle alakalı olanak oldukça çok miktarda berraklık ve netlik sağlayacağız. Bu yapı ve gelişmelere ek olarak, paydaşlarımızı doksan günlük verilerin toplanmasını ve sınıflandırılmasını beklemek yerine en yeni verilerle bir araya getirmek için madencilik oluşum neticelerinden yeni oluşum ve gelişmeleri servis edeceğiz. Paydaşlar, yirmi dört saatlik periyodik yol alışımızı izlemek için resmi kuruluş Bitcoin hesap konumunu görüntü haline vererek gelişi sürecini yakından izlemeyi motive ediliyor.”

Bitcoin Madenciliği için Talepler Artıyor

2021 senesinin ilk aylarında, bir blok zinciri teknolojisi servis sunucusu olan Blockstream, Shenzhen konumlu bir sunucu olan MicroBT’den Bitcoin maden yaratımı makineleri temin etti. Blockstream, bünyelerine yeni katılan makineleri Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ki birtakım oluşum gösteren fabrikasına entegre etti.

İçinde bulunduğumuz zaman diliminde şirket, yap sat alternatif kollayan resmi kuruluş kullanıcılarına Bitcoin madenciliği servis sunucuları üretiyor. Şirketin, kullanıcılara hizmet verdiği birtakım firmalar arasında LinkedIn Kurucusu, Reid Hoffman, Fidelity Center for Applied Technology (FCAT) ve başka birden fazla alanında uzman ve değerli şahıs yer alıyor.

HIVE blok zinciri teknolojisi, faaliyetler halinde oluşum göstermek için potansiyel ve boyutunu artırmak için kısa süre zarfı içerisinde fazladan 750 Bitmain S17 ve ek olarak Antminer makinesi temin etti. HIVE kripto oluşum makineleri fabrikasına vakıftır. Ethereum ve Bitcoin gibi taze oluşum göstermiş sanal öge ve para birimleri dizayn eden İzlanda, İsveç ve Kanada’da devamlı olarak faaliyet göstermektedir. Çin’deki kararsızlık ve ne olacağının belli olmaması sebebi ile devamen, Kuzey ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere vs. başka konumlarda kripto oluşum, yaratım faaliyetleri kayda değer seviyede yükseldi.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here