VeChain VIP-220 yükseltmesi ne anlama geliyor?

VeChain (VET), akıllı sözleşmeler içeren ve son zamanlarda çok sayıda gelişmeden geçen bir katman-1 blok zinciridir. Proje, ana ağını ilk olarak 2018’de başlattı ve kripto para birimi VET parası olarak biliniyor.

VeChain blok zincirindeki merkezi olmayan uygulama işlemleri, VET tokeni kullanılarak yapılır ve ayrıca yatırımlar için de kullanılabilir.

VeChain VIP-220 güncellemesi nedir?

VeChain, Proof-of-Authority 2.0’a yükseltmesinin özel bir test ağında yayınlandığını duyurdu.

Bu, blok kesinliğinin elde edilmesi ve blok zincirinin olumsuz ortamlarda büyümesine izin vermek için kesinliği PoA sürecinden ayırarak sistemin kullanılabilirliğini ve sağlamlığını korumayı içerdiği bazı avantajlar arasında büyük bir fikir birliği mekanizması yükseltmesine işaret ediyordu.

Bunun yanı sıra, bilinmeyen tasarım eksikliklerinin ve uygulama hatalarının neden olduğu riskleri en aza indiren PoA tabanlı sisteme minimal karmaşıklık getirilmesi de vardır.

Ayrıca, ağ iletişimi için blok başına bir bit olmak üzere minimum ek bilgi eklenir.

VIP-220, blokların iki kez doğrulanacağı bir mekanizma olan bir kesinlik aygıtı sunar. Nakamoto konsensüsü ve kesinlik aygıtı birlikte, işlemlerin geri alınmasını imkansız hale getirecektir.

Ayrıca, VeChain’in Baş Bilim Adamı Peter Zhou, Twitter’da şunları söyledi :

“#PoA2 için çok büyük bir kilometre taşı. Kesinlik gadget’ı ile #VeChainThor blok zinciri, yüksek performans standardını korurken en gelişmiş güvenliği sağlayacak.”

Bunu akılda tutarak, VET satın almak için doğru zamanda mı yoksa yatırımcılar biraz daha beklemeli mi?

VeChain (VET) satın almalı mısınız?

21 Haziran 2022’de biz makalemizi hazırlarken VET coin fiyatı 0.0245 dolar değerindeydi.

VeChain’in (VET) tüm zamanların en yüksek seviyesi, kripto para biriminin 0,280991 dolar değerine ulaştığı 19 Nisan 2021’de gerçekleşti.

Mayıs ayı boyunca performansına bakıldığında, VeChain (VET) 5 Mayıs’ta 0.05437 dolar ile en yüksek değere sahipken, en düşük noktası 12 Mayıs’ta 0.02506 dolar değerinde idi.

VeChain (VET), bu haliyle, 0.02931 dolar veya %54 oranında değer kaybetti.

En son yükseltmeyi göz önünde bulundurarak ve bir bütün olarak VeChain için gelecek planları ile iyi bir proje olabilir. Sizlerde yatırımlarınızı yapmadan önce kesinlikle araştırmalarınızı yapın.

Piyasalar

Son Yazılar

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz