Ultra (UOS) Nedir?

Oyuncuların ve oyun dünyasında misyon edinmiş içerik oluşturucularının olduğundan daha fazla paylaşıma açık bir ortam yaratma, oyun ortamının dünyasının daha eğlenceli ve keyifli bir deneyim oluşturmak için tasarlanmış bir blok zincir olan Ultra; bir video oyunu çoğaltıcı bir sanal platformdur.

Ultra adı verilen bu sanal platform sayesinde oyuncular, kullanıcılar merkezi olmayan, maksimum bir fayda sağlayan, video oyunları üzerinde oyun içi öğe satın almalarına, alışveriş halinde olmalarına ve oynamalarına keyifli bir biçimde fırsat sunan bir sanal dünyadır.

Ultra (UOS) Çalışma Prensibi ve Özellikleri

Bu platformun dikkat çeken özellikleri arasında; oyun içi öğe satın alma, oyun içindeki kullanıcılarla birlikte akış platformlarına erişim kazanma, profesyonel oyuncuları turnuva eşliğinde takip etme ve izleme, bu takip etme olayının da ötesinde turnuva ve yarışmalara katılma fırsatını sunan eşantiyonlara sahip olmasıdır.

Oyun ağları ve blok zinciri arasındaki bağlantıyı doğrudan olarak birbiriyle ilişkili halinde birleştiren bu platform oyuncular için yeteneklerini kripto para dünyasına sunmasına ve bu dünyada uygulama fırsatını ortaya konması olayıdır.

Ultra ağın sahip olduğu blok zinciri, kullanıcılarını güvende tutmak ve güvenilir bir oyun deneyimi oluşturmak için GPU’larını kullanmaya zorlamaz. Platformun bu yapısı nedeniyle blok zinciri ağlarında madencilik işlem oluşumlarına olanak tanıyan bir konumdadır.

Ultra (UOS) Avantaj ve Dezavantajları

Video oyun dünyasında yaşanan sorunları da ana gündemine alan bu platform var olan mevcut tekel sorununa da bir çözüm oluşturmayı amaçlamaktadır. Oyun dünyasındaki devasa platformlara da örneklemeler getiren Ultra oyun dünyasındaki bu oluşturulmuş güçlü yapıyı yeniden şekillendirmek istiyor. Bu pazardaki yapılanmayı ise dengeleri değiştirmeden, diğer kurumların Pazar paylarını korumalarına izin vererek düzenleyecek.

Bir diğer dikkat çekici yeniliği ise öne çıkamamış yetenekli ve gelecek vaat eden oyuncuları bu pazara sunarak video oyun endüstrisine yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Ultra (UOS) Destekleyicileri

Bu dikkat çekici platformun yönetici ekibi video oyun endüstrisindeki ünlü ve başarılı girişimcilerden oluşan alanında başarılarla dolu bir geçmişe sahip olan yatırımcılardan oluşmaktadır. Metaverse coinleri içerisinde yer alan Ultra (UOS) her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Ultra platformu, David Hanson, Nicholas Gilot, Michael Dunn, Edward Moalem tarafından yönetilmektedir.

Piyasalar

Son Yazılar

Önceki İçerikSushiSwap Nedir ?
Sonraki İçerikTheta Token (THETA) Nedir?

Benzer Konular

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz